Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet halvány pozitív?

Ez lehet halvány pozitív?

Figyelt kérdés

Ovu utáni 12. napon, ma reggel teszteltem, és mintha nagyon halványan látnám a második csíkot. :) Vagy odaképzelem csak?

Esetleg valaki áttenné negatívba, hogy úgy mi látszik rajta?

Ti pozitívnak, vagy negatívnak látjátok?


[link]



2015. febr. 12. 08:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Én csak 1 csíkot látok.
2015. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Mintha, talán ....

Azért drukkolok!


[link]

2015. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Mintha itt látnám nagyon halványan, ahol bejelöltem nyíllal:


[link]

2015. febr. 12. 08:21
 4/44 anonim ***** válasza:
Én mindig pozitvan állok az ilyen tesztekhez,de ez a csík inkább szürke :/
2015. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Olyan jó lenne Valentin napra meglepni Vele a páromat! :)

Akkor bizakodhatok?

Köszönöm a negatívba átrakást, és a drukkot! :) Mintha ezen is látnék egy nagyon pici vonalkát..nagyon remélem, hogy tényleg ott van! :)

2015. febr. 12. 08:26
 6/44 A kérdező kommentje:

Lehet még korai volt a tesztelés, de már nem bírtam tovább várni..

Volt, hogy korábbi hónapokban is teszteltem, akkor full negatívat mutatott a 10-es érzékenységű, egyedül a mai az egyedüli, ahol mintha látnék is valamit..de aztán lehet, hogy csak szellemcsík..nem tudom..

2015. febr. 12. 08:29
 7/44 anonim ***** válasza:
90%
Bocsánat, hogy ezt mondom, de felesleges ilyesmire azt mondani, hogy talán. Ez nem talán, ez egy negatív teszt. Számtalan ilyen árnyékot láttam már a közel 200db teszten, amit életemben csináltam, és itt is megszavaztattam, volt hogy a többség már gratulált és semmi nem lett belőle. Akkor reménykedj, ha kimarad a mensid és nem kell megszavaztatnod, hogy pozitív-e. Korán is teszteltél, és negatívat.
2015. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Sajnos én is negatívnak látom. Ahogy olvasom, a Valentin-nap miatt teszteltél ilyen korán. Sajnos én csak egy szürkésfehér foltot látok ott, nem rózsaszín csíkot. :( Nem mondom, hogy ez a hónap veszett ügy, de várd meg a teszteléssel, míg késik, mert ez még nagyon korai.
2015. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
hát akkor várj szombat reggelig,ha van csík erősődni fog,ha nincs szerintem várd meg,hogy késsen.
2015. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a véleményt!

Igazából a ciklusaim elég hosszúak, és 35-42 nap között ingadoznak, és ma vagyok a 41. napomon. Ezért is élem bele magam gyorsan a terhességbe. 2 nap múlva újat tesztelek, és reménykedem, hogy lesz csík, és ha lesz, az erősebb lesz ennél.

Én rózsaszínesnek látom a halvány csíkot, lehet, hogy a kép nem jól adja vissza, mutatok egy másik képet is, hátha azon jobban látszik a színe:


[link]

2015. febr. 12. 08:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!