Terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 napja teszteltem egy egyértelmű pozit. Ma viszont 2 teljesen negát.. :( Viszont.. lehet, hogy én rontottam el mert reggel eltettem az első pisimet és majd amikor vettem tesztet belemártottam nega lett, hât teljesen kiakadtam sírva fakadtam aztán vettem még egyet és én idióta ( pedig rengeteg tesztet csin.már életemben) par cseppet tudtam pisilni és abba mártottam az is nega lett :( Ez most mi?:(

#negatív #terhességi teszt? Pozitív
2015. febr. 12. 23:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És azt olvastam, hogy állott pisibe nem jó mert elkezd bomlani a vizelet..
2015. febr. 12. 23:39
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem reggel tesztelj egy újat friss pisivel!..és az lesz a jó amit az mutat!Drukkolok
2015. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Vegyél másikat.

De én a fiammal csináltam kétszer is úgy hogy eltettem a reggeli pisit hűtőbe, és amikor 10-kor nyitott a dm, vettem tesztet és úgy megcsináltam és + lett.

De valószinüleg ez is mindenkinél más.

Drukkolok.

2015. febr. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elvileg az "állottból" is ki kellene mutatnia, én is elraktam a múlthéten a reggeli pisit, aztán el is felejtettem, este csináltam csak tesztet és pozi lett.

De azért csinálj még egyet, hátha!

2015. febr. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De akkor mitől lett pozi a tesztem :( jah és amit állott pisiből csináltam az másik fajta teszt volt mint a pozi.
2015. febr. 13. 06:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Mennyire lett pozi? Nem lehet,hogy csak szellemcsíkos volt? Képet tudsz felrakni?
2015. febr. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Küldöm privibe. Áh ez nem szellemcsík, találkoztam már egy pár szemét szellemcsíkkal életemben :(:D de ez nem az..
2015. febr. 13. 06:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted a kèpet! :)
2015. febr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az orvos által kért laborvizsgálat során sem friss pisit vizsgálnak be. Leadod pohárban, aztán órákkal később valaki leteszteli a kért dolgokra. Állott pisiből is kimutatható a hcg. Nem vagy terhes , sajnos. Az a pozitív mégsem volt pozitív, valószínűleg.
2015. febr. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze ezt tudom, viszont egy orvos azt mondta, h nem túl jó állott pisiből mert bomlani kezd a vizelet és megesik h téves eredményt ad. Ez a pozi teszt, szerintem nem azért lett pozi mert úgy tartotta a kedve valaminek lenni vagy lennie kellett. Nem értem, hogy így látatlanba hogy tudod ilyen határozottan megállapítani, h nem vagyok terhes :)
2015. febr. 13. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!