Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál mellett lehetek terhes?

Spirál mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Keddre vártam,hogy megjöjjön, de még eddig semmi, csak barna maszat van két napja ami nagyon minimális... Eddig pontosan jött meg, de most a héten már nem.. Leghamarabb hétfőn tudok tesztet venni, eddig csak vártam.. tünetem semmi nincs csak a mindjárt megjön érzés.. Másfél éve van fent a spirál.. Járt már valaki így, lehet terhesség? (három fiam van, nagyon nem akarunk több gyermeket,ezért védekezünk...soha nem volt spirálom, ezért nem tudom miért késik..) Köszönöm, ha írtok!!

2015. febr. 14. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egy ismerősöm kb 41-42 évesen lett terhes spirál mellett. Furán érezte magát, össze-vissza vizsgálgatták, mígnem egy sokadik UH-nál mondták neki, hogy: jé, van ott valaki.
2015. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a második spirálom van a jelenlegi lassan 4 éve. Nekem nincs vele gond. Persze elmozdulhat és akkor teherbe eshetsz. Ha nem jön meg hétfőig, menj orvoshoz. Hogyha a hasfájás fokozódik, akkor akár előbb, mert egy méhgyulladás is okozhat mensi kimaradást. Szóval szorítok, hogy egyik se legyen.
2015. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én spirál mellett ugyanígy jártam. Menses nem jött, helyette kis barnázás, az viszont minden nap. Én terhes voltam. Két hét barnázás után elment ...
2015. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!