Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Escapelle mellett lehet, hogy...

Escapelle mellett lehet, hogy terhes maradtam? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
November 1-én pont peteéréskor balesetünk volt, elszakadt az óvszer, az eset után 42 órával escapellét vettem be, rá 2 hétre megjött a menstruációm, talán egy picit más volt mint egyébként, de nem vettem észre nagy különbséget. Valamiért az az érzésem,hogy mégis terhes maradtam (igazából nem volna gond ha baba lenne a dologban, párom még örülne is neki, és igazából én is, anyagi és kapcsolati háttérrel is minden rendben lenne ). 3 napja fura tompa hajfájásom van, most enyhe szédülést érzek. Volt már valakinek hasonló, és baba lett belőle? 25N

#esemény utáni tabletta escapelle
2014. dec. 2. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mar csakcaz az egy kerdes akkor minek vettel be esemeny utanit?

Egyebkent barmi elofordulhat csinalj tewsztet.

2014. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez tűnt a legjobb megoldásnak akkor. Megijedtem ,sosem történt velem ilyen!
2014. dec. 2. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, elég sokan terhesek maradnak mellette. Tesztelj és kiderül, de aztán az is lehet hogy azért vannak ilyen tüneteid mert bekavart a tabletta.
2014. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam arra, hogy az escapellétől van! Valamiért olyan érzésem van, hogy tesztet kell vennem, talán akkor megnyugszom!:) Holnap veszek és megcsinálom!
2014. dec. 2. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett az erdmeny???
2014. dec. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!