Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 nap késés, negatív teszt....

9 nap késés, negatív teszt. Hallottatok már olyanról, akinek baba lett a vége?

Figyelt kérdés

Nem értem mi történik, mindig pontos szokott lenni, már az 1-2 nap is meglepett. Mostmár 9 nap késésénél tartok, a teszt ma is negatív.

Tudom, kevés az esélye, hogy babát jelent, de hallottatok már valakit, aki terhes volt és ilyen sokáig nem mutatta ki a teszt?


2015. febr. 15. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, hallottam olyanról, akinek többhetes késést sem mutatott ki, de tudnod kell, hogy ez a KIVÉTEL nem pedig a szabály. A tesztekre ra is írjak, hogy 99.valahany%-ban pontos. Tehát mondjuk menstruacio elmaradása utan 1000-ből egyszer nem mutatja ki, hogy pozi, pedig az. Szerintem kar híú reményeket táplálni. Majd legközelebb sikerül! ;-)
2015. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadik babánál,mikor egy hetet késett,hányingerem lett,teljesen tisztában voltunk vele,hogy baba van a dologban,a hatodik próbálkozós hónapunk volt.Két nap múlva csináltam tesztet és negatív lett.Mikor még két hét eltelt,és nem jött meg,elmentem orvoshoz,és kiderült az ultrahang alapján,hogy kb aznap fogant a baba,mikor megcsináltam a tesztet.Majdnem négy hétel később fogok szülni,mint ahogy az utolsó menstruáció szerint számolják.De nekem az első kettő is kicsit később fogant,mint ahogy a nagykönyvben megvan írva,pedig rendszeres 31napos ciklusaim vannak.Persze ez nem jelenti azt hogy nálad is biztos így van,de ha szeretnétek a babát,kívánom,hogy mielőbb sikerüljön. (23hkm)
2015. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két hét késés simán belefér, hogy megjöjjön.
2015. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 napja késik,mindent teszt negatív,folyamatosan érzem hogy,"mindjárt megjön"!Ma délben volt pici barnázásom,azóta csak enyhe görcs!pár nap múlva ha nem jön meg tesztelek megint!
2015. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasozkat!

Utolsó, mi van veled? Teszteltél még?

2015. febr. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!