Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug. Elején volt 1missed ab....

Aug. Elején volt 1missed ab. -m. Azután szpt. Közepén jelentkezett az 1. mensim. Aztán 10. 05. én volt 2napos, általában minden hónap 5. én jött meg ebben a hónapban azonban nm. Csináltam tesztet negatív lett még mindig nm jelentkezik lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetsz terhes ugyan is ennyi idő alatt nem áll vissza a szervezet és persze most még össze vissza jön meg a normális.. 3 hónap pihenőt minimumszoktak javasolni.. de ha van rá esély h teherbeess akkor vigyázz mert abortusz után hamarabb összejön, és mehetsz ujabb ami nem lessz túl kellemes az tuti, állítólag jobban fáj, mint testileg mint lelkileg..
2014. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hm..értem köszi
2014. nov. 10. 15:24
 3/5 anonim válasza:
Csináj még egy tesztet!Szerintem lehetsz terhes.Nagyon nagyon sokan nem várják ki még a 3 hónapot sem egyébként..és szerencsére általában minden rendben zajlik.
2014. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp újra tesztelek köszi
2014. nov. 10. 20:18
 5/5 anonim válasza:
Drukkolok! Teszteltél? Nekem aug végén volt missed ab, mi most próbálkozunk.
2014. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!