Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy ciklusban két peteérés, a...

Egy ciklusban két peteérés, a 8. vagy a 12. napon foganhatott meg a baba? Sajnos most nem mindegy.

Figyelt kérdés

Általában 30-32 naposak a ciklusaim. Szoktam csinálni LH tesztet, de mindig változó, h mikor van LH csúcs, 12-17. nap között többnyire. Most a 8. napon voltunk együtt, és a 9. napon lett egy totál pozitív LH teszt, valószínűleg ez ilyen spontán plusz ovuláció volt. Viszont "védekeztünk", kivette, de utána még egyszer együtt voltunk, megmosta ugyan, de gondolom akár maradhatott ott "kiskatona"..

Ugyanebben a ciklusban a 12. nap reggelén megint együtt voltunk, akkor már védekezés nélkül, de csak a 15. napon volt pozitív LH teszt (azaz elvileg a 16. nap reggelén volt ovu). A 20. nap körül is voltunk együtt, de azt nem tudom, h volt-e ovuláció, mert akkor már nem is teszteltem,(gondolom 3. ovuláció már csak nem volt..) és nem is védekeztünk. A 30. napon még negatív volt a terhességi teszt, a 38-on már pozitív. Eléggé fontos lenne tudnom, hogy mikor fogant....orvos meg tudja mondani valami alapján? Lehet, h azért volt a 30. napon negatív, mert a későbbi időpontban fogant?


2015. febr. 15. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a kerdesert, de miert nem mindegy, hogy melyikböl fogant? :)
2015. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
HA ugyanazzal a férfival történtek az aktusok, miért annyira fontos? ;)
2015. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem ugyanazzal történt.... :( Sajnos ez a helyzet...nagyon gáz tudom...de van egy párom évek óta, nagyon szeretem, babát szeretnénk, kb. 2 hónapja próbálkozunk, nem védekezünk sehogy. És mellette van egy másik férfi is, akivel "megszakításos" módszerrel védekezünk, illetve nem vagyunk együtt sehogy a peteérés környékén...de ez a 9. napi peteérés nem volt menetrendszerű. Nyilván a párom az elsődleges, a másik férfival csak a szex miatt találkozunk nagy ritkán. A helyzet tudom, hogy nagyon elcseszett, de a kérdésem változatlan...
2015. febr. 16. 06:42
 4/8 anonim ***** válasza:
En nem itellek el, neha hoz az elet ilyen fura helyzeteket. Nekem gyanus, hogy a masodikbol fogant a baba, de uh-n elvileg meg tudjak mondani, hogy hany hetes, talan abbol majd vissza tudsz szamolni.
2015. febr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha mazlid van,az uh pontosan mutatja majd,hogy kb hany hetes vagy.

De semmi sem 100%os,es nálad kb 1het különbség a "fontos",amit vagy jol ír az uh vagy nem...

3gyermekem van,ebből a közèpsőt lehetetlen volt megtippelni mikor fogant,mivel az uh ciklus elejére tette,de a tesztem csak jóval nem vart utan lett pozitív!

Szules utan meglatod kire hasonlít a gyereked,es akkor talan biztosra tudod majd.Vagy DNS teszt.

Kerdes,hogy az igazi apa mikor fogja megtudni...

2015. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy a 12. napon volt egy kis vérzés, kb. 2-3 csepp...emiatt gondolom inkább esélyesnek a 8. napot illetve hogy a másnapi peteérés után fogant, és a 12. napon ágyazodott be...bár az meg lehet hogy korai, hogy 3 nap után már beágyazódjon. A tét annyi, hogy ha a páromé, megtartjuk, mert végülis ezt akartuk, ha pedig nem az övé, akkor nem tartom meg..
2015. febr. 16. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat nem irigyellek. Nehez döntes ez.
2015. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyre gyanusabb, hogy a masodikbol lett a baba. Azert ha jol szamolok, akkor is 22 nap eltelt, mire pozi lett a teszt a masodik együttlethez kepest. Az elsö teszt meg az elsö együttlethez kepest 21 napra negativ volt, szerintem azt mar mutatnia kellett volna. :) Hat en drukkolok, hogy tartsatok meg a babat, es szeressetek egymast, es arra a masik fiura mar ne legyen szükseged!
2015. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!