Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A következő nevekről a vélemén...

A következő nevekről a vélemények? Tudom nem régi típusú nevek!

Figyelt kérdés
Amélia, Eliána, Hédi, Filippa.

2015. febr. 16. 11:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
29%

A Filippán kívül mindegyik szép név!

Amélián én is gondolkodtam de végül Natália lesz! :)

36hkm

2015. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

A Hédi régi típusú, mivel a Hedvig önállósodott, becézett formája. :)

Nekem a Hédi a favorit, mert bár nem lányt tervezünk, hanem fiút, lánynak ezt adnám.

Az Amélia is tetszik. Az Eliána és a Filippa nekem nem hangzik túl jól.

2015. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
A Hédi vállalható egyedül számomra.
2015. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
A Hédi a Hedvig becézése, van Hedvig ismerősöm, Hédinek hívjuk. Amélia szép, tetszik, Eliána és Filippa nem tetszik. Eliánát a gyerek is nehezen tanulja meg szerintem kiejteni, 2 magánhangzó egymás mellett magyarban nem gyakori.
2015. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

áh, nem szeretem mikor egy nevet kiforgatják. Amélia szép lenne, de az Amália miatt olyan mintha el lenne írva. az Eliána az nagyon "sok". ugye most az Elíz, Elza, Elizabet, Ella nevek gyakoriak, olyan mint ha az lenne összerágva, hogy tucatnév legyen, de mégis egyedi.

Hédi tetszik, de nálunk a lakótelepen minden 2. kutya Hédi. ez annyira tipikus kutyusnév, hogy gyereknek nem adnám. a Filippa meg nem szép név

2015. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom Hédi. Nem bántuk meg, illik rá! A környezetünkben nincs Hédi, se kislány se kutya, szóval mi jól vagyunk vele!:-)) Nekem az Amélia is szép!
2015. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem mind a négy tetszik, de saját babának csak a Hédit adnám. (Bár az ellen meg az szól,hogy egyre gyakoribb.)
2015. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hédit simán adnám...Amélia is szép, a többi nekem nem igazán tetszik
2015. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a Hédi és az Amélia is. Az Eliána nekem is "sok", a Filippáról meg a Filip/Fülöp jut eszembe.
2015. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Egyiket sem adnám a lányomnak.
2015. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!