Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények erről a régi...

Vélemények erről a régi volvoról. Első autónak milyen lenne?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 16. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Belseje szép, rozsdát nem nagyon láttam rajta. A kérdés, hogy bevállalhatsz-e egy majdnem 2.4-es dízelt.

De ha tetszik, (és menj el megnézni hogy jó állapotban van-e) akkor meg kell venni.

2014. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 egySanyi ***** válasza:
100%
Ha nincs rutinod akkor parkolásnál meg fogsz szenvedni vele, mert ennek aztán kell a hely.
2014. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Eddig egy egy 9 fős kisbusszal járkáltam ami céges volt.Szóval az autó mérete nem gond.De munkahely váltás miatt arra kényszerültem ,hogy saját autót kell vennem.Eddig még soha nem vettem autót de dízel kocsit szeretnék csak nem nagyon ismerem az autó típusokat,viszont ezek a régi volvok megtetszettek.Egyébként többet is kinéztem sőt volt amelyik igen jó állapotban volt legalábbis a kasztnija és az utastere néhánynak szinte újszerű volt.Tőlünk nem olyan messze árulnak egy jónak tűnő 2.4 szívóízelt 320.000-ért,a használt autó.hun nincs fent.

De azt nem tudom mik a típus hibái ezeknek a típusú autóknak.

Elég bele a szívódízel motor is?

Nem vagyok sietős,szóval nem zavar ha nincs 0-ról százon 7 másodperc alatt.

2014. febr. 16. 12:01
 4/15 Szálab ***** válasza:
100%
Szép darab, már ha bejövős a szögletes forma! (márpedíg gondolom bejön :) )A kisbusz nagy, de nincs neki sem óriási tepsi motorházteteje, sem piknikasztal méretű csomagtartófedele! De a helysaccolás miatt for a kisbusz. Én vállalnám a linken lévő kocsit!
2014. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen nagyon bejönnek ezek a régi szögletes kocsik.
2014. febr. 16. 17:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a tankolással nem lesz gond ( 6-12 litert országút-város bekajál ) akkor nyugodtan megveheted. Meg persze korral nőnek az elöregedett alkatrészek.
2014. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarlak lebeszélni, de nem öregecske egy kicsit? Ennyiért 10 éves focust kapsz friss műszakival.
2014. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az lehet hogy lehet 10 éves fókuszt kapni ennyiért,de milyen állapotút? És gondolom dízel ebben az árkategóriában nincs is közöttük.

Mellesleg minden féleképen dízel kocsit szeretnék és nem utolsó sorban bejönnek a classikus kocka formák.

De azért köszönöm a válaszokat.

2014. febr. 17. 18:36
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyit számít a fogyasztás, mert az oké, ha tetszik a classic kocka forma, de a fogyasztáson is észrevehető, hogy áramvonalas vagy nem a kocsi.


[link]


Pl. igaz kissebb autó sokkal, viszont a fenntartását észre fogod venni, hogy kevesebb.

2014. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már 10 éve csorgatom a nyálamat egy ilyen réi classikus formájú volvo után .Szóval ne haragudjatok meg ,de inkább csak infókat szerettem volna a linkben szereplő régi volvókról.
2014. febr. 17. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!