Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek csak...

Van itt olyan, akinek csak több nap késés után mutatta ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

10. napja késik, eddig tesztek negatívak, a tegnapin van egy nagyon halvány csíkocska, alig észrevehető, de azért ott van. Persze, tudom, hogy normális esetben már erősnek kellene lennie, de sokat olvasgattam a témában és sok kismama írta, hogy nekik csak x nap, hét után mutatta ki a terhességet, esetreg ki sem mutatta csak a doki látta uh.án. Ilyen esetekről szeretnék többet tudni, hogy alakult a terhesség, esetleg lehet-e tudni, hogy mi volt az oka annak, hogy ilyen sokára mutatta ki, mikor sokaknak nemvárt előtt 2 csík van, egészséges lett-e a baba, mennyi idő után muttta ki, stb, mindent.

Nagyon köszönöm a válaszokat



2015. febr. 16. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mikor fogant. Ha a hónap második felében, akkor később ágyazódott be. Tehát a hcg-t is később kezdi termelni. Az se mindegy melyik időszakban csináltad a tesztet, reggeli első vizeletből jobb eséllyel pozitív. Meg ember függő is, hcg-nek van egy tartománya ami elég széles. Példával nem tudok szolgálni de ilyen okok miatt lehet hogy csak jóval később mutatja ki a teszt.
2015. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Időn belül jött ki az a halvány csík vagy időn kívül?Feltudnád nekünk tölteni a képet?
2015. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Időn belül, itt van

[link]


Tudom, így nem látszik, élőben jobban észrevehető, bár tudom, hogy nagyon nagyon halvány. Így képen én se látom, de élőben látja a férjem is.

2015. febr. 16. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem látszik. Megér egy ismétlést pár nap múlva ha ott van.
2015. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szurkolok, de szerintem 10 nap késésnél már ennél valamivel erősebbnek kellene lennie!
2015. febr. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nézzétek, itt a mai tesztem!

[link]


[link]


Ugye mostmár látjátok ti is? Élőben erősebb és rózsaszín, bár kicsit aggaszt, hogy időn túl jelent meg... De csak nem véletlen, hogy a tegnapin is van valami halvány, a main is...

2015. febr. 17. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!