Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés előtt 2 nappal lehetek...

Vérzés előtt 2 nappal lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Meg fogtok kövezni. 22 éves vagyok a párom 25. Óvszert használunk mindig, mivel hormonális tablettákat sajnos nem szedhetek. ma megjött a menstruációm, de 2 napja, szombaton együtt voltunk, a gumi kiszakadt. Nem tudom, hogyan, vagy hogy nem tűnt fel, de ez van. Ugye 72 órás kilőve, hisz nem szedhetek ilyesmit.

Nem lenne katasztrófa, ha jönne a baba, de azért még nem terveztük. Mennyi az esély rá?


2015. febr. 16. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés az esélye, de ha a hormonális fogamzásgátlót az ösztrogén miatt nem szedheted (pl.: trombózishajlam), attól még a sürgősségit tényleg sürgős esetben beveheted. Az csak progeszteron.
2015. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ne csak amiatt nem szedhetek sajnos. De mivel tényleg kicsi az esély, sőt, szint 0, meg nem is történne katasztrófa, ha összejönne, így nem erőltetem ezt a 72órás dolgot.

Persze, jobb lenne, ha 2-3 év múlva jönne, de mondom, nem probléma, csak azért kicsit aggódom.:)

2015. febr. 16. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon kicsi az esélye.
2015. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!