Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt szedése esetén...

Clostilbegyt szedése esetén létezik, hogy a 11-12. napon van tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés

2. naptól kezdtem el szedni, és tegnap este eléggé fájt az alhasam, legfőképp a bal oldalon, picit barnáztam is. Mára elmúlt. Lehetséges, hogy akkor volt tüszőrepedésem? Ultrahangra ebben a hónapban még nem vár vissza az orvos. Tegnap előtt este voltunk együtt, szerintetek ha ma este együtt leszünk, még van esélyünk? Vagy inkább még most kellene minél hamarabb? :)

Sajnos több, mint 1 éve már, hogy nem jön össze a baba, nagyon várjuk, nem szeretnénk egy hónapot se elvesztegetni. Kérlek, segítsetek, meddig van még esélyünk elcsípni ezt a hónapot!



2015. febr. 17. 10:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam 11. napon, ez kimaradt.
2015. febr. 17. 10:36
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy előrébb hozza. Vegyél ovu tesztet, ha biztosra akarsz menni.
2015. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Azzal nem több napig kellene nézni? Sajnos még sose használtam, és nem értek hozzá. Még ma is fájdogál kicsit egyébként, az alhasam a méhemnél pedig fel van puffadva és elég kemény.
2015. febr. 17. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az ovu tesz ugyanolyan pisilős cucc, mint a terhességi teszt. Érdemes lenne venned egy párat, ha nincs ultrahangos megfigyelés a peteéréskor. Ha az óbudai napján használod, két erős csík van rajta, ha nem ovulálsz éppen akkor is lehet az erősebb kontrollcsík mellett egy halovànyabb.

Egyébként meg ne kapkodják! Nem segít. Türelem, gyógyszerrel, peteéréssel is csak 25% az esélye a terhességnek. Jönni fog!

2015. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam uh-n ma, méhnyálkahártya: 10 mm, és van egy szép 20 mm-es domináns tüszőm, illetve több, valamivel kisebb. Bármikor lehet már tüszőrepedésem, most kell a napokban akciózni :)
2015. febr. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!