Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztjeimet?

Megnéznétek a tesztjeimet?

Figyelt kérdés

[link]



A gond az, hogy az alsó kettőt ma és tegnap a felső kettőt kb egy hete csináltam.


2015. febr. 17. 21:57
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nagyon erős vérzésem van :( Azért arra kíváncsi keszek, h a vérvètel eredménye pozitív lesz-e, egyáltalàn tényleg terhesség volt.. Nagyon fáj a szívem :((((((((((
2015. febr. 22. 15:43
 42/46 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom!De légy erős,tudom könnyű ezt mondani.Ha baba volt a dologban,sírd ki magad,engedd el,előre nézz hidd el jönni fog a baby.Sok erőt és kitartást kívánok neked.
2015. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm :(
2015. febr. 22. 17:52
 44/46 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A vérvétel és a labor eredményem NEGATÍV lett! Ezt nem értem, 16 nap késés 5 db halvàny pozi teszt..
2015. febr. 23. 16:24
 45/46 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg terhesseg volt csak 'kemiai'. Ezer ok lehet ami miatt sajnos nem fejlodott vagy nem tapadt meg rendesen. A pozi teszted halvany volt tehat alacsony volt a hcg meg a szervezetedben epp ezert miutan kilokodik a blasztocita vagy nem fejlodik tovabb megszunik a hcg termelodes ezert lett nega a terhes teszt es a vervetel is.

Probalj meg tul lenni rajta, ne ragodj. Csunya szoval ez termeszetes szelekcio :( Lesz majd eros, egeszseges babad!

2015. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen..megpróbálok előre nézni és nem ezzel foglalkozni állandóan úgyis jön amikor jönnie kell nekem pedig ezt türelmesen kikell várnom :) :(
2015. febr. 24. 00:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!