Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vaterás vs. Rossamnos HCG...

Vaterás vs. Rossamnos HCG teszt összehasonlítás. Kíváncsi vagy az eredményre? (Képpel)

Figyelt kérdés

Az elsőn a vaterás, másodikon Rossmanos szerepel.

Mindkettő 25-ös erősségű teszt, egyazon reggeli vizeletből.



[link]


[link]


2015. febr. 18. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A különbseg zongorazhato :)
2015. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen egyszerű csíktesztek ki sem mutatnak semmit, a gyógyszertári drágább teszteken meg egyértelműen ott a második csík... Nem tudom mi az oka.
2015. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez igen! Látványos különbség! Köszönjük hogy megmutattad! Gratulálok!
2015. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szivesen. Pont azert tettem fel hogy mas is lassa, aki vaterasat hasznal hogy az nem mindig lesz jol lathato pozitiv. :-) mostanaban allitolag tobben is panaszkodtak emiatt erre a tesztre.
2015. febr. 18. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegre egy ertelmes, hasznos info! Koszonom! Ritkasag ez ezen az oldalon! Ezek szerint vszinu kesobb is mutatja ki a terhesseget a vaterad?
2015. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*vateras
2015. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy lombikos ismerősőm,aki szintén ezzel tesztelt és teljesen negatív volt,totál kiborult és az összes gyógyszert abbahagyta.Majd nem jött meg és ujratesztelt,ez a fajta negativ volt a gyógyszertári pedig egyértelmű pozi.
2015. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!