Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help! Huawei Ascend Mate vagy...

Help! Huawei Ascend Mate vagy Samsung Galaxy S3? Esetleg mást?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek dönteni!Pénzem nagyjábol olyan 80ezerig van, az sem baj ha előfizetéssel hozom el pl Huawei 55kp és előfizetés havi 4500...A kérdés az, hogy melyikkel járnék jobban hosszutávon, a nagy kijelző nekem nem hátrány, note3 at vennék csak arra nem nagyon van keret.Bármilyen érvet és ajánlást szívesen fogadok!Köszönöm

2014. jan. 4. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ha 80-at összetudtál spórolni akkor + 65k is tudsz a note3 hoz addigra úgyis olcsóbb lesz vagy ha nagyon kell akkor galaxy s4 mini-t vegyél 70ért függetlenül ilyet használok én is jobb telefon mint az s3 és mate együttvéve emberi méretű és legalább 1 kézzel is tudod használni üdv :)
2014. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nexus 4

Hosszútávra ez a legjobb, mivel elég sokáig meg fogja kapni az új Androidot.

2014. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Azèrt lett a 80ezer a határ mert eredetileg note 3at akartam venni csak a barátnőm beleesett a fehèr galaxy s3ba így ő megkapta karácsonyra.Tegnap elmentem a telenorba èrdeklődni ès egy olyan konstrukcioval álltak elő amit nem tudtam otthagyni.Elhoztam az ascend mate et úgy hogy 13ezer kp ès 12x2600 ft.tehát a telefo. 45ezerbe van ès mellè kötöttem egy előfizut havi 4790 amiben benne van 1gb net ès 100perc lebeszèlhető.eddig. is ennyit töltöttem kártyáskènt ès ezrest fizettem 100mb netèrt...a telefon remek most is erről ìrok.Hihetetlen gyors ès azt vettem èszre hogy az internet is gyorsabb mint a 4 magos tabletemen.eddig nem bàntam meg.Simán befèr a zsebembe ès egy kèzzel tudok tárcsázni.A fènyereje nagyobb mint az s3 nak ès nagyon hangos a hangszoró.Az akksi 4100mah brutalis.Eddig nem szerettem telefonrol netezni de ezzel èlmèny.Üdv
2014. jan. 7. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!