Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az ovu tesztemet,...

Megnéznétek az ovu tesztemet, lehet ilyen a 8. napon?

Figyelt kérdés

26-28naposak a ciklusaim.1nap alatt tegnapra ennyit erősödött,lehetséges hogy a 10-11.nap korul van ovulàcióm eszerint?köszi

[link]


2015. febr. 19. 07:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valtozo, hogy kinel hogyan erösödik. Nekem mult honapban a 14. napon meg full negativ, masnap meg full erös pozitiv lett az ovu tesztem. Most ebben a honapban most vagyok a 12. napon, es mar jol latszodik a masodik csik, de meg nem pozi. Holnapra lesz erös pozi szerintem.
2015. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Koszi neked is!

A tegnapi ilyen lett: [link]

Meg van par tesztem,uh a 15.napig most mar megnezem minden este.

Kedden meg megyek ultrahangra,ott ugyis kiderül van e/volt e ovulàcióm.

2015. febr. 20. 08:11
 13/13 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, most reggel elsö pisiböl csinaltam egy lh-t, csak kivacsisagbol, es erösebb, mint tegnap, szoval szerintem ez estere pozi lesz. Ha nem, akkor holnapra. Kivancsi leszek.


Kerdezö, majd irj, mit latnak uh-on. Kivancsi vagyok :)

2015. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!