Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én kérdeztem nemrég, hogy...

Én kérdeztem nemrég, hogy ugye nem vagyok terhes. Megváltozott a teszt, most mi van?

Figyelt kérdés
Három órája csináltam egy Gabrielt, negatív lett, de volt szellemcsík vagy mi. Most ránéztem, és az a rész, ahol a csíkoknak kell lennie megsárgult és beszáradt a pisi. A második csík helye pedig már forgatás nélkül is látszik, szürkés átlátszó, nem színes, de ott van egyértelműen még árnyékban is látom. Ugye ez nem jelent pozitívat?
2010. febr. 12. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Késői értékelés általában nem működik, de próbálj másikat.
2010. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezért van hogy a tesztelés után 2-3 perccel kell megnézni, mert utána értékelhetetlen. Én a helyedben holnap reggel tesztelnék első pisiből.
2010. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már az előbb is olvastam a kérdésed, nem akartam válaszolni, de nekem a 2. terhességemnél szellemcsík volt. Igaz, hogy az időn túli az már nem értékelhető, de az előbb írtad, hogy sokat késik a menzeszed. Reggeli pisiből csinálj egy tesztet, az sztem már tuti lesz.
2010. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, jó, holnap veszek egy clearbluet, sokat nem késik még, csak a 30. napon vagyok.
2010. febr. 12. 13:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindíg minden hónapban TOTÁL ilyen a nega Gabriell tesztem(sajnos)

Nem vagy szerintem terhes,mert ez nem + teszt!!!!

2010. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az elmúlt években annyi tesztet csináltam, hogy kiplakátolhatnám vele a nappalit, és persze mind negatív volt.. - minden félét próbáltam már. Ezek a tesztek ilyenek, száradás után ott a helye, először fehéren, majd szürkén - de egy a lényeg - nem színesen! Csak akkor pozitív a teszted, ha színes csík jelenik meg és időn belül! Ez a teszt tuti negatív volt! Amúgy meg ennyi idő után nyugodtan kidobhatod! :)
2010. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

annyira szeretlek titeket!de komolyan, meg ezt az oldalt is. úgy félek, hogy el nem tudom mondani, és annyira megnyugtató ilyet olvasni. vettem egy qupidot, holnap vagy vasárnap reggel megcsinálom azért, biztos, ami biztos. az jófajta teszt?


és drukkolok nektek, hogy sikerüljön a bébi! hozzátok kell babának érkeznie, akik megérdemlik, nem egy ilyen hülye felelőtlen egyetemistához:(

2010. febr. 12. 17:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Na?Na? Mi lett az eredmény???
2010. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
holnap reggel csinálom meg, ma nem volt rá alkalmam és reggeli pisiből akarom. de ugye nincs sok esély rá, hogy terhes vagyok? nagyon félek:((
2010. febr. 13. 17:25
 10/12 A kérdező kommentje:
Most csináltam meg a qupidot.negatív lett egyértelműen. se szellemcsík, se fehér csík, se a helye nincs ott. csak egy sznes vonal a kontroll mezőben. akkor megnyugodhatok végre? 32. napon vagyok....de vajon mitől késhet?az idegeskedéstől lehet? végülis 23-a óta ezen parázok.
2010. febr. 14. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!