Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek egy vagy két csík?

Mara Acoma kérdése:

Szerintetek egy vagy két csík?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. febr. 19. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Van itthon egy marék ilyen tesztem, megszavaztattam én is itt, 9 igen, 3 nem arányban drukkoltak és nem volt semmi sem. És ez megy már több, mint fél éve. Ezért én ne haragudj, de azt mondom, ami a saját tapasztalatom, hogy amíg mások másodvéleménye kell, hogy eldöntsd, addig negatív. Ha pozitív lesz, egyértelmű lesz. Én is meglepődtem, hogy mennyire egyértelmű (4 nappal mensi előtt is teljesen egyértelmű volt, hogy halvány, de pozitív).
2015. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj de ez negatív . 6 XEpil tesztembol 3 ilyen volt. Nem volt baba, még csak kémiai terhesség sem. Xepilnek csak akkor lehet hinni ha rendesen latszodik mar rendesen a 2 csík, de azért drukkolok!
2015. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Teljesen negatív. Még csak nem is sejlik fel a második csík.
2015. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ez teljesen negatív teszt! Amit te bejelöltél az utolsó képen, az csak szellemcsík szerintem. Jóval vastagabb mint kéne lennie és szürke, nem rózsaszín.
2015. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!