Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early teszten...

Predictor early teszten halvány csík jelent meg a teszt zónában kb.15 perc elteltével. Ciklus 27. napján, reggeli vizeletből csináltam. Ez a halvány vonal jelenthet valamit? Vagy egy ilyen halvány csík nem utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

A ciklusom legutóbb 30 napos volt, de sokszor 28 napos. Megpróbálom feltenni a képet, de egyelőre nem látom,hogy hol kell.

Szétszedtem a tesztet, de csak azért, mert a fotón csak így látszódott a csík.


2015. febr. 17. 11:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

itt a fotó, remélem sikerül feltölteni.

[link]


Még egy fotó.

[link]

2015. febr. 17. 12:00
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a képen nem nagyon látszódik, pedig élőben látni...
2015. febr. 17. 12:06
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem szoktam ilyen kommenteket írni,de látom, amit látsz, és valóban halvány csíkos. Viszont nem ismerem a tesztet. A csík ott van, ahol kell lennie? Nem tudnád tokkal fotózni?


Egyébként szerintem ne aggódj, még a nemvárt előtt vagy! Ismételj két nap múlva, reggeli első vizeletből. Drukkolok, hogy erősödjön!

2015. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A predictor egy teljesen megbizhatatlan teszt! Nekem 3x(!!!!) mutatott ugy pozitivat, hogy nem volt baba. Igaz, minden alkalommal idon tuli volt es nagyon halvany, de siman kiveheto csik volt. Csinalj masfajta tesztet inkabb. Drukkolok
2015. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a probléma, hogy 15 perc elteltével jelent meg.

Nekem kimutatta a terhességemet ez a teszt, de az időn belüli eredmény volt.

15 perc elteltével már egyik teszt sem megbízható.

Tesztelj újra!

2015. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez a tesztmárka nem jó...10-15 perc után ez a teszt mindig ilyen lett Nekem pedig soha nem volt baba.Vegyél valamilyen másik márkát mert ez ahhoz képest milyen drága egy elég rossz minőségű teszt.
2015. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Nem tudom tokkal fotózni, mert már ki is dobtam, inkább nem akarom nézegetni :)

Ha késik, majd csinálok másikat. És tényleg drága, főleg, ha nem is jó. Viszont azt is tudom, hogy korai volt megcsinálni, csak kíváncsi voltam.

2015. febr. 17. 13:45
 8/17 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy igen, ott van a csík, ahol lennie kell!

Van itt valaki, akinek már sikerült teherbe esnie? Mikor mutatta ki a teszt? Nehéz ez a várakozás.

2015. febr. 17. 13:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem nemvart utani nap delutan erosen pozi lett az xepil. Nem isnakartam tesztelni, mert napok ota eros mindjart megjon erzesem volt, de aztan a parom radumalt :)) Kitartas :) drukkolok
2015. febr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Hétvégén kiderül...
2015. febr. 18. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!