Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszten közvetlen...

Terhességi teszten közvetlen tesztelés után megjelenik a második csík egy pillanatra aztán eltűnik, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
rossz a teszt,csinálj másikat.
2015. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor szívja fel a vizeletet gyakran jelenik meg a helye. 10 perc a leolvasási határidő. Poztív teszt nem tűnik el nyomtalanul. Az ilyen "érdekes" esetekről 99%-ban kiderül, hogy nincs semmi, cska az ember nagyon szeretné, hogy legyen.
2015. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a második is írja, a teszt felszívja a vizeletet. Nekem egy rózsaszín hullámként ment végig a teszten, és 20-30 másodperc elteltével kezdtek látszódni a csíkok. Ha nem látható a teszt elvégzése után 1-2 perccel, akkor negatív. (Az én pozitív tesztem már lassan 3 hónapos, de ugyanolyan erősek a csíkok rajta.)
2015. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szívesen feltennék egy tesztet.azt hogyan lehet?mert én hétfőre nem várom,'ma csináltam egyet,ahol vmihalvány mintha lenne!hozzáérők véleménye kéne :)
2015. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kepfeltolte.hu ott tudsz képet feltenni és a linkjét bemásolni :)
2015. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Köszi:) vélemény?

2015. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy pozi teszt,de nem illendő másnak a kérdéséhez belinkelni....tegyél fel egy saját kérdést!
2015. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,úgy akartam!csak gondoltam ha már....bocsánat!
2015. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!