Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ezek pozitívok? Nem...

Vajon ezek pozitívok? Nem betegedtem meg a doki írt duphastont beszedtem de azóta sem betegedtem meg. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2015. febr. 20. 19:06
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
2015. febr. 20. 19:08
 2/32 anonim ***** válasza:
63%

Igen, pozitívok, de gondolkodnom kellett, hogy miről beszélsz, mikor azt írod, nem "betegedtél meg".

Miért kell a menzeszt megbetegedésnek nevezni?

2015. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
nekem így tanították!De akkor most mi van mit kell tennem??A doki arra adta a gyógyszert hogy meghozza az elmaradt mensimet.jövóhét pénteken kell vissza mennem hozzá
2015. febr. 20. 19:11
 4/32 anonim válasza:
Ahogy elnézem, már ne akarja meghozni a mensidet hiszen + a teszted! Inkább kezdj el szedni terhes vitamint és menj vissza a dokidhoz a jó hírrel! :) Gratulálok!
2015. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

A duphaston terhesség megtartására szolgáló gyógyszer.

Ne haragudj, de elég hihetetlen, amiket írsz. Tisztában vagy vele, hogy várandós vagy? Orvos az eshetőségét sem említette?

2015. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
nem mondta hogy terhes vagyok kézzel vizsgált annak alapján kizárta uh gépe tönkre ment azzal nem tudott vizsgálni.annyit mondott ha terhes lennék nem ártana.mielött dokihoz mentem volna teszteltem de az nega lett.ezért sem értem hogy akkor most mi van akkor mennyi idős lehetek ??
2015. febr. 20. 19:30
 7/32 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó havid?
2015. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
dec 8 januárban nem jött meg és február első hetébe mentem dokihoz
2015. febr. 20. 20:25
 9/32 anonim ***** válasza:
A tesztek mikoriak? Ahhoz képest hogy decemberbe volt meg utoljára, nagyon halványak.
2015. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Én nem merném azt mondani hogy pozitívak, nem rózsaszínnek látszanak azok a halvány csíkok. Ettől függetlenül ha te is szeretnéd, akkor azt kívánom pozik legyenek! :)
2015. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!