Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ezek pozitívok? Nem...

Vajon ezek pozitívok? Nem betegedtem meg a doki írt duphastont beszedtem de azóta sem betegedtem meg. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2015. febr. 20. 19:06
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

ilyenkor nincs doki

kedden lesz leghamarabb ő a legnormálisabb a környéken a többi doki csak legyint amíg nem lát vmit nem is segítenek,tapasztalat eddig 2x vetéltem

2015. febr. 21. 10:32
 22/32 anonim ***** válasza:
Ügyelet van, én nem hagynám rá a helyedben. Kedd messze van ahhoz hogy gyógyszer nélkül kihúzd, de te tudod...
2015. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
nem görcsölök és nem is vérzek ,nincs barnázásom.vitamint szedek és magnerotot
2015. febr. 21. 11:36
 24/32 anonim ***** válasza:
Terhes vagy ......a progit ne hagyd abba mert ha hirtelen leesik vetéléshez vezet.....jó nagy bunkó a nődokid....az ügyeletes gyógyszertárban adnak recept nélkül is mehet az utrogestan is....az is ua.
2015. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
ha decemberben menstrualtal utoljara sokkal erosebbeknek kellene lennie a tesztnek.
2015. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Utolsó...lehet a kérdező pco-s és az is lehet, h ezért maradt ki neki a január .....viszont ha február elején lett valahogy egy ovu tételezzük fel ...akkor lehet halvány a tesztje.....ez csak felvetés..
2015. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

sziasztok!!

Ma voltam magánrendelésen de nem sokat tudott mondani viszont igen biztató jelek vannak.

16mm a nyálkahártyám vastagsága és felritkulást lát csak.Pénteken megyek az sztkás dokihoz kivi leszek addigra lesz e vmi fejlemény.Kaptam duphastont még az elözmények miatt.

2015. febr. 23. 16:11
 28/32 anonim ***** válasza:
na helyes...szerintem február elején volt ovud....:)
2015. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Már bocsi de nekem ezek a teszten negatívak,bár lehet h vak vagyok. Ha szeretnél babát,legyen pozi. :)
2015. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinal latott petezsakot es benne szikholyagot.:-)
2015. febr. 28. 05:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!