Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Stimus hónapom van, eddig kb...

Stimus hónapom van, eddig kb 33-34 naposak voltak a ciklusaim, most létezik, hogy a ciklusom 24 napján van ovum? :-O (+ az LH teszt és vízszerű bő, szagtalan folyásom van, fáj a derekam is)

Figyelt kérdés
Egy hónapom volt, mikor nem jött meg, akkor norcolut szedése után megjött,majd peteérés serkentő injekciót kaptam (3-at), 14.napon volt egy domináns tüszőm,de pici volt. Most meg csak lesek, hogy ma + az ovu teszt és a folyásom is több, meg olyan vízszerű,mint ovukor... Mit gondoltok?
2015. febr. 21. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Nem törvényszerű a várt menzi előtt a 14. napon a pé. Ha be tud ágyazódni a sejt 9-10 nap alatt, akkor jó. De az is lehet, hogy eleve később jönne majd meg és nem 33-34. napokon.

Nem nagyon értek az injekciókhoz, ez nem lehet az a sejt ami picike volt pár napja? Gondolom az már lelökődött. De lehetett extra pé-d is másodjára.

2015. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Nem tudom, hogy az lehetett-e, az a 14.napon volt, most meg ugye a 24. van. Végül is a stimus szerek okozhatnak többes peteérést is, ezért is gondolom, hogy lehet most az van.. Tanácstalan vagyok, de minden esetre ma elkapom apát :-P
2015. febr. 21. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
:D :D sok sikert!
2015. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eddigi vagyok megint. Neten találtam hogy a tüszőrepedés után ugye a progeszteron termelődik és gátolja a további peteérést. De 10 nap elteltével lehet beágyazódás jele lenne? :D olvastam olyat is, hogy korai és bizonytalan tesztnek de lehet az ovutesztet is használni. Na ehez én nem értek csak olvastam ilyet. Hátha :D
2015. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia! Na ma, hogy kipróbáljuk ezt az elméletet csináltam egy terhes tesztet, de negatív lett. Szóval úgy tűnik tényleg a peteérést mutatta a teszt, de írni fogok, hogy hogyan alakul, mert nagyon rendi vagy, hogy írtál nekem megint :-) Köszi!
2015. febr. 23. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
De akkor lehetséges, hogy az az érett tüsző, amit az orvos látott csak 10 napra rá lökődött ki? Hát remélem majd hó hírekkel fogsz érkezni. :))
2015. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna megjönnie...de se fájdalom se idegbetegség se semmi...illetve annyi változás van, hogy a folyásom ilyen krémes lett tegnap óta. Ahogy olvastam ez azt jelenti, hogy vége a termékeny időszaknak. Szerinted mikor érdemes először terhességi tesztet csinálni, hogy ebből a peteérésből lesz e baba? :-D
2015. febr. 24. 22:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem legkorábban 4-5 nap múlva. Általában a várt menzi első napján kimutatja de ez akkor érvényes, ha középidőben fogant a baba. Szoval arra a peteérésre számolj rá 15 napot és legkorábban sztem akkor tesztelj.
2015. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszi. Akkor majd jelentkezem, ha van valami :-D
2015. febr. 25. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!