Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mehszaj figyelok ez jelenthet...

Mehszaj figyelok ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Eloszor is nem szoktam keresgelni a mehszajam csak az utobbi ket ciklusnal felnyultam, hogy megnezem lent van e vagy fent..kivancsi voltam nalam, hogy alakul.. A lenyeg nem probaltam a mehszajam kitapogatni soha..

Most mensi elott vagyok ket nappal ilyenkor mindig jol elerheto..ket napja megneztem hogy lent van e es egybol kemeny valamit ereztem ( gondolom ez a mehszajam volt tenyleg olyan mint az orrhegy ahogy utana olvastam )

Szoval egybol ahogy felnyultam ott volt!:)

Ket napig neztem es most szinte el sem erem..

Ilyen meg soha nem volt!

Kerlek ne fikazzatok csak erdekesseg kedveert kerdeztem volt e masnal is igy es jol gondolom, hogy a megszajat ereztem es hogy hogy most ereztem mikor eddig soha..

Ja es alig erem el ez is furcsa!

Tenyleg csak az valaszoljon aki szivesen teszi:)

Koszonom



2015. febr. 21. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
én mindig nézem ...de annyit sikerült még csak kiszűrnöm, hogy mensi előtti napon lent van teljesen és nyitva van...de volt olyan hogy mensi előtt két nappal még fent volt....és mensi napján szállt le....én egyébként szoktam olyat is, hogy mensi előtti nap vagy aznap mikor nem várom felteszek tampont de ki is veszem mert nekem már akkor van hogy a méhszájnál véres maszat van....csak mindig moss kezet előtte jól és azért ne túl gyakran nézegesd...de nincs abból semmi ha nézed ...egyébként meg nem gondolnám, hogy ebből nagyobb baj lenne hisz a parterünk nemi szerve ugyanott jár ha jól belegondolunk...de jönnek majd a jaj elkapsz valamit ...tény, hogy lehet kockázat ha nem tiszta a kezed...de ha erre ügyelsz nem lehet baj sztem....én három éve nézegetem és még gombám sem volt ....:)
2015. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy koszonom:)

Igen megmosom termeszetesen!

Nekem az az erdekes, hogy lent volt es ma estere ment feljebb..

Kivancsi leszek miert ilyen esetleg ciszta miatt...felek mert volt cisztam allitolag elmult de most megint erzek ilyen szurast a jobb oldalon..

Na majd meglatjuk!

Koszonom neked megegyszer:)

2015. febr. 21. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tusolás után szoktam megnézni, minden reggel, de kb. ovu környékén, amikor a nyák is tisztulni kezd, onnantól. Nekem mindig felpuhul, ujjhegynyire nyitottnak érzem és nagyon magasan van, mire a legtisztább nyák is eljön. Mi ilyenkor próbálkoztunk, kétszer is sikerrel.
2015. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elnézést az offolásért de a sikeres történetnél....nézted a mensi idején is ...mert inkább most itt a lényegesebb ez lenne :)
2015. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz, nem voltam elég figyelmes.

Nem, engem csak a termékeny időszak miatt érdekelt. Normál esetben elérhető általában, egyértelműen zárt, de menszesz előtti 1-2 napban szerintem még sosem néztem meg, mennyire megy magasra.

2015. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek:)

Meglatjuk mi lesz a lenyeg, hogy erdekes es meg nem tapasztaltam ezt..

2015. febr. 21. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!