Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után pár nappal megyek...

Ovu után pár nappal megyek dokihoz? Láthatja, hogy KISZABADULT a petesejt?

Figyelt kérdés

Elvileg csütörtök környékén van ovum, pénteken kell mennem orvoshoz, a szokásos éves ellenőrzésre. Mindig csinál uh-t is.


Szerintetek azt láthatja uh-n, hogy megérett és kiszabadult a petesejt?

Azt nyilván nem látja, hogy eredményesek voltunk, e, de azt, hogy történt ovuláció, azt igen...gondolom én...


2015. febr. 22. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyan látná?
2015. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lathatja. Az ilyen meddösegi klinikan uh-val figyelik a peteerest, meg a folyamatokat ott belül, szerintem valamit biztosan meg tud allapitani. Kerdezz ra konkretan, es akkor szerintem megnezi biztosan.
2015. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy a petesejt kiszabadulása után ugye ott marad a sárgatest...talán azt...nem tudom.

Azért kérdeztem itt meg, hátha valaki járt így és látta a doki...

9 hónapja várunk babára

2015. febr. 22. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:
ovuláció után a douglasban van egy kis folyadék. onnan biztosan lehet tudni ha megtörtént a kilökődés. de egy jó szemű orvos látja, hogy mi a helyzet a petefészekben, hogy hol tart a petesejt érése.
2015. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vilcsianyuja ***** válasza:

Igen, tényleg láthat olyan jeleket, amikből az derül ki, hogy volt-e ovu. Ha történetesen nem csütörtökön, hanem péntek hajnalban történik, akár a megrepedt tüszőt is láthatja még, és a kiáramlott folyadékot. Ha már előző nap, akkor csak a folyadékot a douglasban, ahogy egyik válaszoló írta. A sárgatest kialakulásához kell pár nap, azt akkor láthatná, ha később mennél (vagy ha korábban volt a tüszőrepedés).

És ha netán volt érő tüsző, de nem repedt meg, azt is látja, hogy ott van összeesve, de még nem szívódott fel.

Szóval sok olyan jelet láthat, amiből arra következtethet, hogy itt sikeres ovuláció volt.

2015. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon sokat segítettetek!

Remélem azért nem lát majd "besült" tüszőt majd!

2015. febr. 22. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!