Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ptesejt levétel előtt állok...

Ptesejt levétel előtt állok másfél nappal és mindössze 1 tüszőm van ami 21 mm nagyságú. Nagyon el vagyok keseredve! Teljesen igazságtalan az élet! Volt valaki már hasonló szipőben?

Figyelt kérdés
Semmi hatással nem volt szinte rám a stimuláció ezek szerint, mert eleinte még sok kis tüszőm volt, viszont a mai ultrahang meg már csak egy tüszőt mutatott. Úgy érzem minden ellenünk van, ráaadásul a férjem még most beteg is, köhög meg náthás...szóval gondolom az ondó minősége se lesz a legjobb és ha még petesejt se lesz a tüszőbe a levétel uán, akkor már egyenes el is temethetem magam! 27 éves vagyok, endometriózisom is van és nincsenek petevezetőim! :(

2015. jan. 27. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne vedd sértőnek viccesek szánt megjegyzésem, de bizony kinek ezt, kinek azt a számot dobja ki az élet. Az élőlények életét, szaporodását meghatározó törvényszerűségek nem mérnöki pontossággal működnek és amiatt senkinek nem kell csökkent értékűnek éreznie magát, ha eze, aza hiányzik. Közeli ismerős ikerfiairól derült ki harmincéves koruk körül, hogy anyjuktól örökölt génhiba miatt teljesen terméketlenek (derék, szép szál fiatalemberek). Most a feleségeik próbálkoznak mesterséges megoldásokkal (egyelőre sikertelenül). Nem tudom, hogy voltál-e kromoszóma vizsgálaton, ha nem, érdemes elmenni. A reményt meg nem kell feladni, de ezekben a laboratóriumi "biotechnológiai" módszerek sem 100%-os hatékonysággal működnek.
2015. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manka68 ***** válasza:
100%

Ne kenődj el előre, egy petesejtből is lehet baba. :-)

Tudom, az esélyek nem túl jók, de hallottam már olyan lombikos anyukáról, akinek egy szem petesejtet tudtak leszívni, viszont az megtermékenyült, beültették, és meg is született belőle a baba. :-) Én meg ott voltam 13 tüszővel, amiből csak 3 termékenyült meg, és nem lett baba...

Ha ez még csak az első lombikod, és esetleg nem sikerül, akkor következőre nagyobb adag hormont ad a doki. Nem mindig sikerül elsőre eltalálni a megfelelő dózist.

Nyugi!

Vagy sikerül most, vagy majd a következő... :-)

Csak ne borulj ki, és ne add fel. :-)

2015. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!