Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt ilyen jele amikor...

Kinek volt ilyen jele amikor kismama lett? Alhasi tompa fajdalom, néha szurkálodás, fehér folyás, kis rosszul létek, mell fájás.1 hete vannak a tünetek és még 1 hét van a nem vártig remélem baba

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát még nem kéne hogy legyenek tüneteid, kb most ért a méhedbe ha minden jól megy. :) majd elkezdi a beagyazodast és azt lehet már érezni. Vagyis mit beszélek, itt megköveznek ha azt irod érzed hogy agyazodik be a baba..
2015. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor lehet csak felfázás :(

derekam is le akar szakadni.

2015. febr. 22. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem voltak hasonló tünetek,de akkor már legalább 1 hete késett a menzeszem. Előtte semmi jele nem volt annak,hogy teherbe estem volna.
2015. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem pont ugyanezek a tunetek voltak meg volt még puffadás + sokat hisztiztem (ha megjön előtte mindig hisztis voltam) és mell viszketés is . Sokat szurt a hasam alja de végig azt hittem megfog jönni :) Egy honapon keresztul minden héten teszteltem mert turelmetlen voltam aztán a 4. hétre már pozitiv lett a teszt :) összesen kb 8-10 tesztet vettem :D
2015. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!