Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+2hetes kismama vagyok....

14+2hetes kismama vagyok. Tegnap este es ma reggel mitol lehet ez az enyhe, de szines folyas?

Figyelt kérdés
Utrogestant 4-5 napja hagytam abba. Tegnap enyhe minimális folyást lattam halvsny barna (test színű). Kicsit húzódott, rossz érzés volt a hasamban egesz este, ejjel es most reggel is. Mitol lehet? Utrogestan hianyzik a szervezetrmnek? Rohanjak dokihoz? Vagy fekudjrk, pihenjek es varjsk, hogy mi lesz? Van mehszaj sebem is, de mar reg nem okozott panaszt.
2014. máj. 31. 05:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barna folyás? Fokozatosan hagytad abba?
2014. máj. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvos, hogy a 12. hét után semmi értelme szedni, márpedig akkor nem hagytad abba korán.

12 hetes vagyok, és nekem is estétől húzódnak a petefészkeim, én attól parázom, hogy megfáztam. Most már remélem, hogy csak az időjárást érezzük. :)

2014. máj. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi van, hogy a te hormonháztartásod érzi meg a változást, és nem a baba.
2014. máj. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem igazan varna, inkabb drapp/ vilagos test színű.

Gorcs nincs. Rozsaszin\piros nincs a folyasban.

2014. máj. 31. 06:24
 5/11 A kérdező kommentje:

Fokozatosan hagytam abba. Napi 3 utan, 5 napig ketto, 3-4 napig csak egy szem es abbahagytam.


A szervezetem nagyon érzékeny Mindenre. En meg aggodok folyamatosan amióta terhes vagyok. Féltem a picit

2014. máj. 31. 06:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem - ha abból indulok ki, hogy 12. hét után felesleges, mert már a méhlepény csinálja, nincs mitől félned, a baba már ellátja magát. úgy gondolom, a szervezeted érzi ezt a pici változást. Nem hinném, hogy baj van, főleg, hogy nem vér jön. Szerintem mindenképp várj délutánig, és ha nem tudsz megnyugodni, inkább menj be az ügyeletre. Csak az sem jó, ha ott bárki nyúlkál.
2014. máj. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs annak a babának semmi baja. Próbálj meg pihenni, olvasgatni és elvonni a figyelmed egyből semmi panaszod nem lesz. Ne idegeskedj! Picike barnás folt előfordulhat semmi gond, esetleg ha többször is előfordul akkor jövőhéten menj el egy dokihoz, csak hogy biztosan megnyugodj. Ezt a kis barnázást a hajszálerek el pattanása okozza, de semmi gond a baba jól van. Dokihoz akkor kell rohanni ha véres nagy mennyiségű barna folyásod van. (akkor sincs nagy baj csak kicsit több odafigyelésre van szükség)
2014. máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fekszek egesz nap. Délelőtt ota nem volt folt a tisztasagin. Ma pihenek egesz nap.
2014. máj. 31. 13:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat
2014. máj. 31. 13:23
 10/11 anonim válasza:

7-es válaszadónak én is köszönöm a hozzászólást :)

A kérdezőnek pedig nyugton tudom én is mondani, hogy a fekvés és pihenés csodákra képes! Na meg a pozitív gondolkodás ;)

2014. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!