Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már ne reménykedjek?

Már ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
Ma csin nemrég egy tesztet ami negatív lett.Elmúlt hónap 23-án volt meg a menszim.Azóta nem jött meg.3 napja fáj a mellem.Néha görcsölgetek és néha fáj a derekam is.28 napra jön meg mindig.De most késik.Szerintetek sem vagyok terhes?
2015. febr. 23. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagyis 4 napja késik? Sztem ha nem jön meg addig, 2 nap múlva újra teszt! Még van esély!
2015. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen késik.De arra is gondoltam,hogy nem e később volt peteérésem.Vagy lehet hogy megjön.Mert a menszi előtti tünet nekem olyan mint amikor terhes is voltam.Szóval nem tudom eldönteni.De a teszt full negatív.Én nem reggeli vizeletből.
2015. febr. 23. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Hàt amíg nem jön meg, addig sztem van remèny!
2015. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2 nap múlva reggeliből tesztelj megint ha addig nem jön meg addigra mutatnia kell a tesztnek valamit.
2015. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát már legközelebb csak pénteken tesztelek vagy szombaton.Ha negatív lesz akkor tuti nem vagyok terhes.Mindennap este érzem mintha megakarna jönni,de nem jön.Lehet később volt peteérésem?Mert elvileg 8-a felé volt.De,ha akkor lett vna azt már ki kellett vna mutatnia.Nem?
2015. febr. 23. 18:00
 6/7 anonim válasza:

Szia.méred a hődet? Nemvart elotti napokon volt valami folyasod ill most van?

Szurkolok neked.

2015. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemvárt előtt szokott lenni folyásom.De most annyi nincs.Esténként görcsölgetek és 4 napja fáj a mellem.1 hét mellfájás után megszokott jönni.Ha a héten is fájni fog akkor már érdekes lesz.A hőm 36 felett és 37 alatt szokott lenni.36,6, -7 vagy .Köszi a drukkot,de nem hiszem,hogy az lennék mert akkor már csak mutatott vna vmi halványat a teszt.Nem?
2015. febr. 24. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!