Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete nem jött meg, és...

3 hete nem jött meg, és negatív a teszt? Ne reménykedjek, hogy mégis baba van?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, első sorban az érdekelne, valaki járt már-e úgy, hogy ennyit késett, negatívat mutatott, és mégis baba volt..?
2014. nov. 4. 19:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem még csak nem is késik,de én is reménykedem.

Mi lenne ha csinálnál még egy tesztet?Talán mást mutat...

2014. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Haat...szerintem mar kimutatta volna a teszt! Vannak kivetelek de inkabb menj dokihoz szerintem o biztosat tud majd mondani! Termeszetesen drukkolok, hogy megis baba legyen a dologban!!!:))

2014. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pont így voltam. Utoljára szeptember elején jött meg. 48. ciklusnapon még negatív volt a teszt, a következőt 53. napon csináltam szép pozitív lett, de még halványabb a kontrollvonalnál.

Az biztos, hogy később fogant, nem a középidőben(ovi tesztltem a 12-19 nap között, de nem lett pozi), az is lehet, hogy egy menstruációm kimaradt, és csak októberben sikerült. Még nem tudom, hány hetes lehet, mivel tünetmentes vagyok, nem rohantam az orvoshoz(mert ha csak októberben fogant, akkor még csak 4 hetes). Jövő héten elmegyek hozzá, gondolom megnéz ultrahanggal, és akkor majd kiderül, hogy kb mennyi idős:)

Szóval, hogy a kérdésedre reagáljak, lehetséges, de szerintem azért ez a ritkaság közé tartozik. Amikor a pozit teszteltem, már nem is reménykedtem, el is felejtettem a tesztet megnézni, 10 perc elteltével pillantottam rá, hát nagy volt a meglepetés...

2014. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 9 napja késik, 2 tesztet csináltam..negatívak. Viszont nekem az első gyereket se mutatta a teszt. 1000-ből 1 anyuka így jár...én voltam az az egy. Már az uh is mutatta a petezsákot a tesztek akkor sem. Szóval most abban reménykedek,hogy hátha nem csak késik(bár ennyit soha nem szokott) csinálnom kellene még 1 tesztet,meg van véve,de nem merem egyenlőre,nehogy csalódjak,hogy ez is negatív.Várok... Viszont 3 hét után már elmennék orvoshoz!! De azért drukkolok!
2014. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem 4 hetet késett, mire kimutatta a teszt, a nőgyógyász pedig erre rá 3 héttel látta csak az embriót (előtte csak a petezsák látszott)
2014. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!