Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon káros, hogy így lettem...

Nagyon káros, hogy így lettem terhes?

Figyelt kérdés
jelenleg nem terveztük teljesen a gyereket a férjemmel több okból sem, viszont kiderült hogy terhes vagyok aminek nagyon örülök! de az elmult kb két hónap a szórakozásról szólt, így mindennap volt valami és sok alkoholt ittam, szó szerint mindennap.. volt olyan hétvége(nyaralás, síelés) hogy már reggel is ittunk töményet meg este is meg napközben is boroztunk... tehát sokat ittunk.. meg híztam is az elmult fél évben mert sokat eszek főleg zsírosat, fűszereset, éjszaka, stb... így híztam kb 6-8 kgt... ha ennyire egészségtelenül éltem előtte akkor lehet baja a gyereknek? mikor tudja megmondani a doki ha esetleg valami baja lett ezáltal neki? természetesen mióta megtudtam, kb egy hete azóta diétázok, sok zöldséget, gyümölcsöt eszek és nem iszok.. tapasztalatok? köszi szépen... 28/N
2015. febr. 23. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, mert amikor ittál, még nem volt közös a vérkeringésetek a babával.

Szedj magzatvédő vitamint is mostantól!

2015. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond.
2015. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
az a baj, hogy ilyen életmód ritkán változik hopp, normálissá...
2015. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de akkor változik ha gyerek lesz, azért én sem vagyok hülye.. nem akarok rosszat a babának...

amúgy meg azért félek, mert amikor megtudtam hogy az vagyok előtte már három héttel terhes voltam viszont akkoriban is ment a buli és az alkohol..

2015. febr. 23. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is eljártam szórakozni, meg nem figyeltem úgy a táplálkozásra,de mivel van egy tartós betegségem,így zsírosat túl fűszereset nem ehettem,meg alkoholt sem ihattam túlzottan,ezért havonta egy-két max. 3 alkalommal ittam sört meg volt,hogy vodka-sprite-ot. Hébe-hóba cigiztem is,de amint megtudtam,hogy babát várok,egyből mindent letettem. Mondjuk a cigit könnyű volt,mivel nem voltam rászokva. Szóval,ha van miért,akkor igenis meg lehet hipp-hopp változtatni ezt a fajta életmódot. Ne aggódj,nem lesz semmi baja a kicsinek. én 27 hetes vagyok, és eddig mindenki azt mondta,hogy egészséges a kislányom.
2015. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neki nem lesz baja, max. neked lehet bajod belőle.
2015. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, nyugi :)
2015. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!