Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség harmadik honapjában...

Terhesség harmadik honapjában káros lehet az izgalom? Most elöször terhes az élettársam 36 éves lánya. Van egy növére de kb 2 éve nem beszélnek egymással és ugy gondoltam hogy megprobálom valahogy kibékiteni öket.

Figyelt kérdés
Talán mind a ketten békülnének csak egyik se akarja talán kezdeményezni. Ezért gondoltam hogy megprobálom én viszont félek nehogy baj legyen és elveszitse a gyermeket. Ez nagy tragédia lenne hiszen már rég ota vágynak és várnak rá.
2014. szept. 11. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ha jóban vagytok a lánnyal, akkor puhatolózz előtte. egy beszélgetésből jó eséllyel kiderül, h a lelke mélyén békülne vagy őszinte a harag és az életben nem akarja látni többet. előbbinél mehet a találkozó, utóbbinál meg még akkor se lenne jó ebbe beleavatkozni, h az érintett nem lenne várandós
2014. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha az érintett*
2014. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Káros az izgalom, legalábbis a stressz :/ Ismerősöm nagyon összeveszett az anyjával, napokig ideges volt miatta, aztán egyszercsak elkezdett görcsölni és 28 hetesen megszült :/


Szerintem várjatok amíg megszül és utána béküljenek. Egy újszülött mindig jó ok a találkozásra.

2014. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!