Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. ciklusnapon enyhe barna...

10. ciklusnapon enyhe barna folyás? Mitől?

Figyelt kérdés
Február 15.-én jött meg utoljára.5 napig tartott ahogy szokott.Nem fáj a hasam,semmi bajon.Mitől lehet ez?
2015. febr. 24. 10:09
 1/7 A kérdező kommentje:
És még annyit,hogy a ciklusaim 25-35 napig lehetnek.Az utolsó 25,utolsó előtti 26 napos volt.Előtte végig 30-35.
2015. febr. 24. 10:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért elég tág tartományban mozogsz ciklusilag... Gondolom azt szeretnéd, hogy babától legyen. Szerintem nincs itt senki, aki ezt meg tudja válaszolni Neked, pont az össze-vissza ciklusod miatt.

Egyébként, ha szeretnéd rendbe tenni a ciklusod, akkor ajánlom nagyon az Aviva tornát.

2015. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Volt egy m.ab.-om másfél éve,sajnos .

azóta ilyen össze vissza jön meg.Múlthónapban pozi teszt után 2 napra megjött.Mostmeg ez..

2015. febr. 24. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 16. napon volt barnas, 17-en rozsaszines, ma meg piros folt... en sem tudom mi ez, ovum elvileg a 14. napon volt. Voltal mar valamilyen kivizsgalason azota? Hormonjaiddal minden rendben? En hormonproblemakra gyanakszom, persze nem vagyok orvos... de elegge ketsegbe vagyok esve, gondolom te is.
2015. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a ma az a 18. nap, tehat egymas utani napokon. Es emellett görcsölök is enyhen. Nalad van valami görcs, vagy ovus fajdalom? Mert a te esetedet meg akar ovus verzesnek is el tudom kepzelni, az szokott barnas lenni.
2015. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia.nem volt semmi fájdalmam tegnap,de reggel ahogy jött az a picike úgy el is tűnt.ma éreztem szúrkálásokat elég intenzíven a bal petefészkemnél.és olyan teltnek érzem a hasam alját.pár napja a cicijeim is szúrkálnak,aztán elmúlik,fáj pár órát majd az is elmúlik...passz.majd egyszer eljutok orvoshoz is:)

Jah és előtejem is van pár napja:S(bár 3 hónapja nem szoptatok)

2015. febr. 25. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem elötejem volt meg 1 evvel szoptatas utan is :) az valoszinu a hormonok miatt :) en peteeresre gyanakszom nalad, de ha nagyon nyugtalanit, menj dokihoz szerintem.
2015. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!