Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás vérzésem van, ez mit...

Barnás vérzésem van, ez mit jelenthet? Többi lent

Figyelt kérdés
23-a körül megjött, előbb, mint kellett volna, de kicsit tovább tartott, mint szokott. Azóta eltelt 2 hét, és most lett barnás vérzésem. Antibiotikumot szedtem mostanság influenzára, és egy hónapja volt hüvelyfertőzésem.mlehet, hogy csak erről van szó, és nem vagyok terhes? Korábban nem volt barnás vérzésem.

2015. febr. 7. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz! Lehet, hogy felszállt a fertőzésed a méhnyakra. Legalábbis nálam most ez van. Rendszertelen lett a menzeszem és barnáztam is. Mint kiderült, nem lett jól kikezelve a fertőzés és feljebb ment. Influenzára milyen antibiotikumot szedtél? :D Merthogy az vírus és arra nincs antibiotikum. Az antibiotikumot csak bakteriális fertőzésre írják fel :)
2015. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felülfertőzés miatt, sokat voltam mostanában beteg, ezért felírtak nekem egy erős antibiotikumot.
2015. febr. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!