Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés mellett...

Pecsételő vérzés mellett sikerült a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Hormonértékek rendben, szervi ok kizárva.
2015. febr. 24. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor szedj rutascorbint (veny nelkul kaphato erfalerosito) 2-3 dobozzal, ameddig nem vagy terhes es egy huvelykupkurat is csinalj vegig. Pl. vagilact.


Nekem ez elmulasztotta, a pecseteles a mehszajham hajszalerei miatt voltak, azok voltak gyengek es a hamot kellett rendbetenni a kuppal. Terhesseg alatt amugy viszajohet, es akkor azonnal hormongondra gondolnak, probald meg elobb rendbetenni, hogy ne legyen pecseteles.

2015. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet. És valóban szedettek velem hormonpótló készítményt az előző terhessségemnél - bár mindegy volt, mert attól függetlenül is előjött, de soha nem találták az okát méhen belül.
2015. febr. 24. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs méhszájsebed? nálam addig volt pecsételés.
2015. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem találtak gondot, negatív a rákszűrés eredménye is és még nem vagy terhes, szerintem próbáld ki.

Nekem a szülés után lett (méhszájsebnek hívják), nem jól épült vissza a hámréteg és amikor nehezebbet emeltem, többet mozogtam, azonnal beindult a pecsételés.

Ez teljesen rendezte, mire már a kistesó jött. Kb. 3 dobozzal szedtem a Rutascorbint, meg egy doboz kúpot a ph miatt. Az orvosom mondta egyébként.


Később kora terhesen a hordozóban a fiammal jobban megemeltem magam amúgy, mentem is a dokihoz pecsételéssel és azonnal Utrogestant adtak rá hormonvizsgálat nélkül, hiába mondtam, hogy inkább a korábbi gond jöhetett vissza az emeléstől, de nem kockáztatnak.

2015. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs gond azzal sem, cyt. tökéletes. Csak ez a pecsételő vérzés... :/ A hormonértékeim is mind tökéletesek... Azt kaptam, hogy nem kell ezzel foglalkozni... De már az előző terhességemnél is frászt kaptam tőle. Mondjuk akkor előtte nem volt ilyen, csak az alatt jött elő.
2015. febr. 24. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is van pecsetelöm, es nagyon örülök most ezeknek a valaszoknak, mert mar az agyamra megy :) hormont kaptam most en is, mi csak tervezzük a babat, de a mensi elötti barnazas miatt sargatesthormont adtak, de akkor elkezdem szedni en is, mert most a 16-17-18. ciklusnapon is mar jelentkezett ez a pecseteles. 14. napon volt ovum. Majd irj, mi lett veled :) Drukklok, hogy sikerüljön, ha ez tenyleg ilyen miatt van, es nem hormonproblema miatt, akkor szerintem eselyes a teherbeeses.
2015. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Marmint a ritascorbint kezdem el szedni, a kisfiamnal a 17. heten is azt kaptam, mert volt egy csepp barnazas. Akkor is azt mondta a doki, hogy valoszinu elpattant egy hajszaler, mert a baba nyomta, nagyon lent tapadt meg, akkor a rutascorbintol elmult, most is bizom benne, hogy csak ennyi :)
2015. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!