Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmmel babát szeretnénk...

A barátnőmmel babát szeretnénk de még 5 hónap után semmi. El mentünk dokihoz azt mondta hogy nincs a páromnak peteérése! Erre fel irt egy CLOSTILBEGYT tablettát/gyógyszert amit a menzesz 3 napjától kell szedni! Valaki valami tanács, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2015. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%
Rossz témakörben vagy, a család/gyermekvállalásnál próbálkozz inkább.
2015. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
69%
Figyelj ez nem gáz , valaki sajnos kicsit nehezebben termékenyül meg. Mi egyszer hónapokig próbálkoztunk , fiatalok voltunk és felelőtlenek. Pár hónap után viszont sikerült. Sok szerencsét.:)
2015. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
A párod PCOS beteg?
2015. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is azt írt fel először a doki. Érdemes lenne elmennetek endokrinológushoz, aki részletes hormonértékeket nézet, mert több oka lehet annak, ha nincs peteérése, pl. lehet pcos, ahogy már írták, lehet, hogy túl magas a prolaktinja, túl alacsony a progeszteronja vagy az ösztrongénszintje, lehet, hogy a pajzsmirigy alulműködik, sok minden van. Egyikre sem a legjobb megoldás a clostylobegyt, illetve emellé szoktak Norcolutot is adni, vagy más hasonló gyógyszert annak, akinek nem jön meg a menzesze.


Nekem a closty nem vált be. Ami bevált, az a fehér cukor, fehér liszt, krumpli, fehér rizs kukába dobása, és az aviva torna (ez egy hormontorna, kifejezetten a fentebbi dolgok helyrerakására, és a peteérés serkentésére). Jó szívvel ajánlom.

2015. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem PCO- ! eddig legalábbis nem mondta a doki! Van neki menzesze nem marad ki csak azt mondta nincs peteérése neki ezért irta fel a tabit és azt mondta ettöl majd lessz baby !!
2015. febr. 24. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
drága de inofloicot vegyetek! ez nem gyógyszer csak étrendkiemésztő! segíti a peteérést, én félévig próbálkoztam nem jött a baba majd, 2 hónap inofolic után terhes lettem, egy nap 2 tasakkal kell inni, egyet reggel egyet este.
2015. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öt hónap után? Egy év próbálkozási idő előtt nem is nagyon szoktak semmit se csinálni.
2015. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!