Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódási vér?

Esztu81 kérdése:

Ez lehet beágyazódási vér?

Figyelt kérdés
A véleményekre vagyok kíváncsi,mert ez most nagyon más. A ciklusomhoz órát lehet állítani. Mindig 28 napra jön meg,az első nap nagyon görcsös,két napig iszonyat mennyiség. Szuper tampont 3 óránként cserélem,aztán a 3. naptól alább hagy. Általában 5 máig tart. Tulajdonképpen azt is érezni szoktam,mikor melyik oldalon van petérésem. Az elmúlt ciklusban ez 13-ra esett,aznap együtt is voltunk,de megszakítva (nem szándékosan,így esett jól :) ).Aztán 18-án ismét,de akkor már normálisan. Ma kellene megjönnie. Viszont 21-én gyengén véreztem.Nem úgy mint a mensi alatt. Három-négy tisztasági betét elég volt,még a normál tampon is soknak bizonyult,s nem fájt egyáltalán. Ez három napig tartott. Tudom,hogy sokaknak ettől is gyengébb a beágyazódási vér (az első babánál nekem nem is volt),de most bízom benne,hogy ez talán az volt. Tesztet csinálok majd,ha jövő hétig nincs mensi,de kíváncsi lennék,hogy ilyen pontos ciklus mellett ez vajh lehet-e mégis babó? Nagyon jó lenne. :)

2015. febr. 25. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet de amíg nem csinálsz tesztet ettől biztosabbat senki nem fog tudni mondani neked.
2015. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!