Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs mikroszkópodat...

Ovulációs mikroszkópodat kölcsönadnád a barátnődnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm most kérte el telefonon a mikroszkópot, de hirtelen válaszolni se tudtam. Szokás ilyesmit kölcsönkérni? Nem sajnálom tőle, de inkább veszek neki egyet a patikában, ha nincs rá pénze. Vagy túlreagálom?
2010. febr. 13. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod én nem adnám kölcsön.

Bugyit,kocsit,barátnőt-barátot nem adunk kölcsön:)

Főleg ha méhnyak váladékkal csináltad....elég morbid lenne.

2010. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megértem a döbbeneted, neked is furcsa lenne. Főleg azért mert nem egy egyszer használatos dologról van szó. Épp elég szégyenkezve kér a barátnőjétől az ember tampont is, ha épp nincs nála, na de olyasmit, amit ilyen intim célra használsz és többször használatos.... megmondanám neki, ha tényleg ennyire közeli barátnőnek gondol, hogy nálam ez túl van a határon, és ne haragudjon de nem. (tényleg olyan, mintha bugyit kérne, vagy barátot .. :)) tetszett az első hozzászóló hasonlata :)))
2010. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!