Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe elemzés? (barátcserje)

Hőgörbe elemzés? (barátcserje)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebben a ciklusban kezdtem el szedni a barátcserjét(Premens) hosszú ciklus miatt. Általában ovuláció 28-30 nap között volt, most pedig barátcserjének köszönhetően a 14. nap jelentkezett. Kicsit aggaszt, hogy a ciklus első feléhez képest ilyen cikk cakk görbét produkálok.

[link]

Akinek van tapasztalata barátcserjével kapcsolatban, hogy alakult a görbétek? Ha sikerült a baba, mikor hagytátok abba? Köszönöm



#hőgörbe #Premens #bartácserje
2015. febr. 26. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális és szép ez a görbe. Az a cikkcakk egyáltalán nem gond, hiszen nagyjából egy tizeden belül mozog, ami teljesen jó.


Ami viszont nekem gyanús, hogy a leesés után átlag 3 tizeddel magasabb csak az ovu utáni hőd. Érdemes lenne napi egy csésze palástfűteát innod (ovu-mensi között), hogy több legyen a progeszteron a szervezetedben.

Ha nincs elég progi, akkor hiába esel teherbe, nem marad meg a terhesség.

2015. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet megpróbálkozom a teával. Köszönöm a választ és a tanácsot!
2015. febr. 26. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:

En is ebben a honapban kezdtem a baratcserjet es nekem is elorebb hozta az ovut. Nekem is a 30. nap korul volt vagy elozo honapban pl nem is volt. Sztem hasznal a baratcserje. A teakat is iszom, de csak teaval meg mindig 47 napos volt a ciklus. Szoval 1 szo mint 100 sztem hasznal. Az elso valaszolonak valoszinuleg 28 napos ciklusai vannak es azonnal meglett a baba. Ok ilyen stilusuak. Ne torodj veluk. A gorbed normalisnak nez ki. Megprobalom belinkelni az enyem.


[link]


Itt is van.

Meg nincs baba, ugyhogy nem tudom megmondani, hogy mikor hagynam abba, de gondolom ha kiderul akkor eleg abba hagyni.


Sok sikert a babahoz!

2015. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
S
2015. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi véletlen a semmit küldtem el na szóval ....még nem volt ovud ez tuti....majd akkor lesz ovud...ha a hőd 36,7 vagy az fölé megy ...rakd át a ciklus.hu-ra meglátod ott nem is tűnik cikk cakkosnak én nem szeretem a tervezettbabát pont emiatt
2015. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs egyértelmű 3 napnál továbbtartó kiugrásod....sztem probálkozott a tested....látszik a leesésből de nem repedt meg...ua. voltam
2015. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

14:10-es nagyon szépen kivehető a görbéd. Örülök, hogy neked is használ a barátcserje.

Drukkolok a baba miatt, lehet most lesz itt az ideje. :)


16:47-es erre még nem gondoltam, amit írtál. De elgondolkodtató..mindenesetre annak is örülök, hogy kezd rendbejönni a ciklusom.

2015. febr. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!