Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első lombikunk. Most lesz a...

Első lombikunk. Most lesz a beültetés holnapi napon. Mit javasoltok, mit lehet és mit nem mit ne csináljak mire figyeljek? Mennyi ideig kell pihenni azon a napon? Kifolyhatnak azonnal?

Figyelt kérdés

Szeretnénk hogy sikerüljön, ezért minden tanácsot szivesen fogadunk!


A Kaáliba járunk,meg vagyunk elégedve. 14 petesejtet szivtak le, és 12 termékenyült meg! Nagyon örülünk de szeretnénk mindent jól csinálni! Adjatok tanácsot!!! Köszönjük!!!



2015. febr. 26. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Hú, ez nagyon szép eredmény! :)))


Először is az orvosod kérdezd ki jó alaposan.

Mi is a Kaáliba járunk (tesó), de csak annyit mondtak, hogy kevesebb aktivitás, több passzivitás.


Amikor sikerült a(z első) gyermek, annál a lombiknál nem feküdtem sokat. A visszaültetés+ 2 nap még a lakásban voltam, olvastam, pihentem. De utána már minden egyes nap mentünk sétálni a férjemmel napi 30-40 percet. Sok folyadékot ittam, és normálisan étkeztem.

A legfontosabb, hogy próbáld elterelni a gondolataidat, nézzél filmeket, olvassál olyan könyvet, amelyeket már rég el akartál, csak eddig nem volt időd.


Kb. ennyi! Nagyon sok sikert kívánok! :)

2015. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem evekkel ezelott amikor volt a (sikeres) beultetesem, meselte a Doktor Ur, hogy volt aki "vigyázállásban" végigfeküdte a két hetet és volt aki rógtön a beultetes utan indult egy hétre sielni - mind a kettőnek sikerült:)
2015. febr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hétfőtől vissza kell menni dolgozni. Remélem nem lesz gond. 1 embriót kapunk vissza elméletileg.
2015. febr. 27. 07:52
 4/22 anonim ***** válasza:
1-et?
2015. febr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, mivel a feleségem 23 én 31 :) S az eredmények jók. Bár majd kiharcolom a kettőt ha lehet :)
2015. febr. 27. 08:51
 6/22 anonim ***** válasza:
Ertem! drukkolok, hogy sikeruljon!!:) a tobbit lefagyasztattatok?
2015. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Megtörtént :) Sajnos nem nézhettem meg a járvány miatt de a feleségem jol viselte és meg is nézhette :)

1-et kaptunk vissza. Ultrahang képet is kaptunk róla :)

Kapott hcg hormon szurit és kupot sárgatestpotlásta 3x2 plusz metypedet és doxicilint is szed :) Úgyhogy eléggé rá van segitve, ja és c vitamint 4000 egységet naponta plusz terhesvitamint is:) SZURKOJATOK :)

2015. febr. 27. 18:09
 8/22 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok!!! (1. válaszoló vagyok!)

Megkérdezhetem, hogy C vitamint miért kell szedni?

Nekem ilyen nem volt, mellesleg most kezdjük a stimulációt ismét márciusban.

2015. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Akkor drukk neked is :)


Nem tudom, a doki mondta,gondolom immunrendszererősítés. Most már csak utrogestan és metypred amit szednie kell. emellett szedi a d3 vitamint és a c vitamint oplusz a kismama vitamint :)


Nagyon szeretnénk ha megmaradna.. :)

2015. febr. 28. 15:09
 10/22 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk az első lombik sikerült, már 4,5 hónapos:-) Mivel mi 36 évesek voltunk már akkor, ezért 2 embriót ültettek vissza. Egy tapadt meg:-) amit nekem javasoltak, adtak:

-Aspirin Protect-et, Crinone kúpot és Utrogestan tablettát szedtem, rengeteg c vitamint és E vitamint (ezt a nyálkahártya vastagítására a könnyebb begyazódáshoz)

-RENGETEG fehérje fogyasztása javasolt.Én túrót ettem túróval, kakastöke pörit túrós nokedlivel, velőt...fontos a céltudatos táplálkozás. Én a beültetés után nagyon sokat pihentem, de azért nem feküdtem egész nap (van egy 5 éves kislányom is:-), viszont számítógépezni tilos! (nem tesz jót sem a megtapadásnak, sem a lelkivilágnak)Emelgetni tilos!

Nekem az első jelei a sikerességnek ezek voltak:

-egyik éjszaka iszonyatos görcsökre ébredtem, alig tudtam kimenni a wc-be annyira belenyilallt a hasamba.

-folyamatosan puffadtam 3 napig.

A beültetés utáni 8. napon halvány pozitívat teszteltem:-)


Sok sikert Nektek, drukkolok nagyon!

2015. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!