Vajon lehet-e baba?

Figyelt kérdés

Mindig is figyeltem a ciklusomat mert a gyógyszer abbahagyása után nagyon felborult össze-vissza jött meg. Barátcserje kivonatot is szedtem. Talán az elmúlt egy-két hónapban állt be 28-35 nap közé (már ha ezt beállásnak lehet nevezni).

A párommal a hónap elején úgy határoztunk,hogy megpróbáljuk. :) Gondoltuk nem baj ha elsőre nem jön össze nem sietünk sehova.

Jövőhéten kellene hogy megjöjjön, de a héten rózsaszínes-barnás folyást tapasztaltam. (leginkább reggel) és néha görcsöl hasam,de nagyon csak kicsit. (így visszagondolva valamikor a múlthéten lehetett a peteérés.)

Szerintetek baba lehet a háttérben?



2015. febr. 27. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze interneten keresztül látjuk h baba.....



Te is tudod h értelmetlen a kérdés mert bármi lehet. Simán megjöhet de lehet nem.

2015. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nehez ezt innen megmondani, de valoszinuleg meg fog jonni, a rozsaszines barnas folyas annak a jele. Mondjak, hogy a nok nagyon kis szazaleka tapasztal beagyazodasi pecsetelo verzest, de ez nagyon ritka, masreszt meg nem folyas, hanem inkabb "egy par csepp ver a bugyin" formaban jelentkezik. Nekem nem volt sem gorcs, sem pecsetelo verzes, hanem mellfeszules es hanyinger. Utana meg a kimarado menzesz, gorcs nelkul. Amikor erzed, hogy nem faj ugy odalenn, es nem fog megjonni. Sok szerencset! :)
2015. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!