Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon baba lesz belőle vagy...

Vajon baba lesz belőle vagy csak hormonháztartási probléma fogamzásgátló abbahagyása miatt?

Figyelt kérdés

November 23-án voltunk együtt a párommal, azóta többször is, de ez volt egyből mensi után. 5 napra rá szúrásokat éreztem az alhasamból a hüvelyem felé. Majd ezt követően két nappal később elkezdtem barnázni, ami azóta is tart, hol csak épp egy pötty hol egy picikét több, de semmi komolyabb mennyiség (tehát ez a 4. "barnázós" napom. Jó ha tudjátok, november 19-én vettem be az utolsó szem fogamzásgátlómat. November 22-én ért véget a mensim, tehát még korainak érezném hogy november 30tól újra az lenne (a ciklusaim 25 naposak voltak) Az utóbbi években jellemző volt a barna folyás menstruációm előtt, de csak 1-2 órát maximum, most ez a 4. nap. Szúrások, görcsölések vannak még azóta is, ma szédülés is volt. A babaprojekt ment, és beágyazódási vérzésnek is pont megfelelne az időpont amikor kezdődött, de én teljesen elbizonytalanodtam. Talán csak a tabi abbahagyása végett van ez, ugye? Tudom, hogy az emberi szervezet rendesen be tud minket csapni.

Minden esetre fogok egy tesztet csinálni, de addig is jó lenne olvasni egy-két tapasztalatot. Köszönöm


2014. dec. 3. 14:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy nőgyógyásznál voltam, mondtam hogy babát tervezünk, megvizsgált, rákszűrés eredményem is jó lett.
2014. dec. 3. 14:50
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ilyen tüneteim voltak az előző hónapban, én akkor hagytam abba a fogamzásgátlót. 2 tesztet csináltam, mindkettő negatív, aztán a 24. napon meg is jött. úgyhogy én elhatároztam, nincs több teszt, akármilyen tünetem is van, csak ha elmarad. :)
2014. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem is fogamzásgátló befejezte után 1 héttel kezdődött körülbelül ez. Barna folyásod hány nap alatt múlt el? Vagy az is volt neked? Bocsi, hogy most "letámadlak".

Nem találtam sehol olyat, aki hasonló problémával küzdene, így örülök hogy írtál.

Te ittál palástfű teát vagy valami más "gyógymód"?

Reggel azt gondoltam elmúlt a barnázás mert nem volt semmi aztán napközben megint jött egy kevés. Ma reggel én is teszteltem, nyilván negatív lett, legközelebb akkor tesztelnék csak ha nem jönne meg...de hogy mikor kéne neki megjönnie most így emiatt, azt nem tudom. Ha nem lett volna barnázás, elvileg dec. 15-e körül. Ezt vajon vérzésnek kell számítanom, vagy sem?

2014. dec. 4. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nem, ezt nem kell vérzésnek számítani, csak amikor már rendesen vér jön. december 15-én telik le a 28 napod ? akkor még bőven megnyugodhatsz, teljesen normális ez a barnázás fogamzásgátló után. nekem az utolsó vérzéstől számítva 24 napra jött a következő vérzés. 26-án jött meg és 24-étől kezdve barnáztam. de ahogy olvasgattam ez mindenkinél más, szóval nyugi :) egyébként nem ittam palástfű teát, semmit. arra gondoltam viszont vasat vagy valamit lehet kéne szedni, mert sokaknak hullik a haja miután abbahagyja a gyógyszert.
2014. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, megnyugtattál. Érdekes módon nekem a tablettaszedés ideje alatt hullott inkább a hajam, most meg olyan szép. De igen, hallottam én is róla hogy jelentkezhet ilyen probléma.

Ma is tart még sajnos, 6. nap...de ma kétszer egy kevés nagyon mini vérzés is volt benne, gondolom meg akar jönni, bár 15-én kellett volna igen. Leszakad a derekam, olyan fura, tabi ideje alatt nem igen éreztem ezeket a mensis fájdalmakat.

2014. dec. 5. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!