Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet ez? Utro mellett...

Miért lehet ez? Utro mellett (napi 3x1 szem) is barnázok menzesz előtt 4 nappal. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Az utrot terhesség megtartására kaptam, 2 hónapja volt korai vetélésem, ezért. Szerintetek ez normális így? (Persze dokihoz visszamegyek, csak még korai.) Köszönöm a válaszokat előre is!
2015. febr. 27. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos.hogy volt ovulàciód,hiába van ciklusod a vetélés ota.

Elképzelhető,hogy nem állt meg vissza a szervezeted.

Azt mondta az orvosom,hogy a barnazas nem csak azt mutatja,hogy progrszteron hiány lehet,de jelzi azt is,hogy nincs minőségi peteeres aztan ovilacio,es ebből kifolyólag a sargatest termelődése sem megfelelő.

Nem tudom tudtam e neked segíteni?

Szerintem varjak türelemmel,nem mindenkinek sikerül egybol ujra vetélés utan.

2015. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ovu volt, uh kovetes igazolta. Az endometrium vastagsaga is teljesen normalis volt. Koszi a valaszt, esetleg nincs mas tipped, mitol lehet?
2015. febr. 27. 15:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Hany napja volt uvod?

12-14nap az idealis lutealis fázis,ha ez a minimum eltelt akkor nem gond,sajnos meg fog jönni.Hagyd el az utrot.Van akinek emellett is siman megjon,elhagyás nelkul is.

A barnazas 1-2csepp röviddel elotte nem kóros,foleg ha tudod h volt is oeteérésed.Nekem mindig volt 2-3napig par maszatolás megis 3gyermekem van,es relatív konnyen összejöttek.

Sok sikert!

2015. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hajfény válasza:
Nekem is volt vetélésem 2 szer.Én is barnáztam minden menszesz előtt több nappal,sőt volt,h 1-2 héttel is.Ha nem vártnál már 4nappal barnázol az sajnos azt jelenti,h megjön.Én hüvelykúpot használtam utrogestant napi 1*1,de ez kevés volt,mert vetélélés lett.De utána 2*1 és mihelyt megtudtam,h babát várok 2*2 re lett emelve.Így most 8 hetes múltam :) Ha teherbe fogsz esni nem lesz barnázás elötte egy nappal sem.Sok sikeret!!
2015. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Még mindig nem jött meg, naponta egy-két halvány barna folt a betéten és ennyi. Az utro-t már napok óta nem szedem. Teszteljek azért, vagy felesleges?
2015. márc. 2. 14:38
 6/12 hajfény válasza:
Miért hagytad abba az utrot?Én addig használtam amig meg nem jött.Nem szabad abba hagyni,mert segít a megtapadásba.De miért nem beszélsz a dokival?Legalább megnyugodnál!!Minden jót!!
2015. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért hagytam abba, mert amennyit felírt a doki azt be is szedtem.(azt mondta, ahogy beszedtem a 10 szemet meg kell jönnie.) Ennek már 3 napja. Azóta várakozó állásponton vagyok.
2015. márc. 2. 15:19
 8/12 A kérdező kommentje:
Áh elírtam, bocsi. Szóval 10x3 szemet kellett bevenni. Beszélni meg nem tudok vele sajnos, csak 12-én addigra kaptam hozzá időpontot. Ő az egyetlen épkézláb nődoki a városban, úgyhogy brutál a várólistája is.
2015. márc. 2. 15:27
 9/12 hajfény válasza:
Telefonon sem tudsz beszélni vele?Csinálj tesztet.Én az első vetélés előtt nem volt barnázás,tesztet csináltam pozitív lett,de a 3-dik nap elkezdődött a barnázás fájt a hasam ez 3-4napig volt majd rendesen megjött.Sajnos nem lett a kúpp megemelve és ez is okozhatta.Mert,ha kiderűl,h terhes vagy nem szabad abba hagyni a gyógyszert!!!!
2015. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na, mára még a pecsételés is elmúlt. Jó mi? Holnap reggel tesztelek- bár feleslegesnek tartom, szerintem úgy is negatív. Görcsölni egyáltalán nem görcsölök, semmi furát nem érzek- néha szurkálódik a petefészkem, de kb. ez az összes tünetem. Előzőleg meg annyira tudtam, hogy terhes vagyok, hogy meg sem lepődtem a pozitív teszten- szinte mindenem érzékeny lett- sajna nem maradt meg.Most meg semmi,de semmi az ég világon, ezért gondolom, hogy nem sikerült.
2015. márc. 3. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!