Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan akinek elso tunetke...

Volt olyan akinek elso tunetkent barnazasa volt mielott meg tudta volna hogy terhes?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen nekem volt a fiammal, amikor esedékes volt a menzesz, bár én spirál mellett lettem terhes.
2015. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem is ez volt az első tünetem, bár én már akkor tudtam hogy terhes vagyok
2015. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ara gondoltam meg menses elott ha volt barnazasotok.
2015. febr. 27. 18:29
 4/9 anonim válasza:
Nekem volt,teszteltem,pozi lett de folyamatosan barnáztam..orvos vérvétel,megint pozitív,viszont két nap múlva hívott az orvos h a progeszteron szintem nem nő,másnap spontán vetélésem volt 6 hetes terhesség volt.
2015. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem barnázás volt az első tünet+görcs+hátfájás. Nem várt menses előtt történt. Teszt negatív volt még kb 5 napig.
2015. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, de utána nekem nem is múlt el, mert hemetóma miatt volt. De az első terhességemnél is ez volt, hogy barnáztam le is tudtam azt a hónapot. Két napig tampont is használtam, mert nyár volt és nem akartam hogy ha megjön akkor átázzak világos ruhában. Nekem mindig nehezen indult el a vérzés nem is gyanakodtam. Aztán amikor már több nap így eltelt csináltam tesztet és pozitív lett, a barnázásra kaptam azonnal utána utrot. Nem volt gond.
2015. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok h irtatok,nekem harom napig volt barnazasom de csak pisiles, utan.

Nem tudom h ovutol,vagy beagyazodastol,de tegnap a Gabriel tesztem negativ lett.

Ma van egy hete h barnaztam.szerintetek kizarhato a terheseg?

2015. febr. 28. 04:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Mi lett végül?Sikerült a baba?
2015. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg idaig nem tudok rola de a mensesem is kesik egy hete a tesztem negativ: (
2015. márc. 18. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!