Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bő fehér folyás utalhat...

Bő fehér folyás utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Már pár napja ilyen bő folyásom van, nem hiszem, hogy nemi betegség lenne, mert nem büdös vagy valami. Illetve nagyon fájnak a melleim is, és a méhem is, úgy görcsöl, mintha meg akarna jönni.

Nagyon furcsán volt meg legutoljára, csak 3 napig tartott és elég enyhe volt. Pár napja múlt el.

Szerintetek van okom tesztelni holnap vagy felesleges? Csak beképzelem magamnak a dolgokat szerintetek? (Nem ez lenne az első eset, és nem akarom megint beleélni magam, hogy aztán csalódjak mert negatív.)


2015. febr. 27. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani. Nekem az előzőnél olyan száraz voltam, mint a sivatag, aztán volt egy kis folyás.

Most van az első próbálkozós hónapunk, jövő hétre nem várom, víz-szerű folyásom van, de csak nagyon kevés.

2015. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a petefészkem fáj elötte napokkal és folyásom is volt, ami azóta is megvan, csak most még erősebb mint ovu után.

Bár nekem mindig van ovu után folyásom, de most több is volt valamivel, de erre nem lehet alapozni,mert van akinek van,van akinek nincs.

12.DPO-n pozitivat teszteltem.

Most 5+1 hetes vagyok. :-)

2015. febr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menzeszed piros volt vagy barnás? Mit jelent hogy furcsán jött meg? Csak a három nap nem ok, nekem is volt igy és nem volt baba. Igaz védekeztünk így nem is számítottam babára. De ha nem volt piros vérzésed akkor sem fix hogy terhes vagy, de akkor érdemes lehet egy tesztet csinálni. Piros vérzésnél nem valószínű, hogy terhes vagy.
2015. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
reggel teszteltem, de negatív lett. úgy tűnik megint nincs baba :(
2015. febr. 28. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!