Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki már ilyet?...

Tapasztalt valaki már ilyet? Mi a csuda történhet most velem?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk így rendszeresen vagyunk együtt, de nem hőmérőzöm és nem figyelem a peteérést. Rámtörtek a szokásos mensi előtti tünetek a nemvárt előtt egy héttel. Fájt a mellem, a hasam, hányingerem volt stb. Aztán pár napos késéssel megjött előtte teszt negatív. Most vagyok a harmadik napon, de a szokásos mensi előtti tüneteim Továbbra is megvannak, ingerlékeny vagyok, hányinger tör rám néha. A hasam nem görcsöl csak tompán fáj mintha meg akarna jönni dehát még el se múlt. Mitől lehet? Járt már így valaki?
2015. febr. 28. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom de szerintem az elképzelt terhesség :( sok sikert jövő hónapra!


Csak a menzi miatt lehetne esély de 3 nap az elég hosszú hogy inkább rendes menzesz legyen. Ilyenkor Max egy kicsi barnazas fordul elő és az se normális, orvosnak szólni kell.

2015. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem értem teljesen. Menstruálsz jelenleg? Ha menstruálsz és negatívat teszteltél mindegy milyen tüneted van, nem vagy terhes.
2015. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen semmi különös. Megjött, tehát nem vagy terhes. Minek csináltál tesztet, mielőtt megjött?
2015. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miután Megjött én sem gondolom hogy terhes vagyok! Csak nem tudom miért maradtak meg a pms tüneteim. Gondoltam hátha van valakinek ötlete.
2015. febr. 28. 20:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy azért teszteltem mert késett.
2015. febr. 28. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Bar nekem nem jott mar meg a ciklusom,mikor a gyerekeimet vártam viszont jó pár emberről hallottam illetve olvastam,hogy velük előfordult.

Szerintem tesztelj újra,nekem sosem voltak pms tuneteim menzi alatt vagy utan.

2015. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tuti azért vannak tüneteid mert szeretnél terhes lenni. Ne aggódj, új ciklus, új esély. De ha hányás jelentkezik háziorvoshoz Menj el mert nem csak terhességre utaló jel, más oka is lehet.
2015. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eddig nekem sem. És miután bár késve de Megjött, tényleg nem gondolok arra hogy baba lenne csak nem tudom mire vélni a dolgot.
2015. febr. 28. 20:43
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves első! Tudom hogy a hányinger később jelentkezik terhességnél, voltam már terhes, gyermekem is van, vele is csak a 6-7. héttől kezdődött a hányinger. Nem vagyok rágörcsölve annyira a dologra hogy bebeszéljem a tüneteket.

Amúgy a hányinger nálam tipikus mensi előjel, mint a mellfájdalom meg a "sárkánnyá változás".

2015. febr. 28. 20:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja.. Ha a hányinger is tipikus pms tünet, akkor az más. De csak barnázol vagy élénkpiros a menzeszed?


Egyszer jártam ugy hogy a ciklusom közepén pms-em volt. Meglepődtem és vettem tesztet ami persze negativ lett. Védekeztünk csak furcsálltam miért szakad le a mellem a ciklus közepén. Persze nem derült ki mi volt az oka, két hét múlva miután Megjött elmúlt. És az az érdekes hogy igazából nem is szokott fájni a mellem csak minimálisan. Röhej de azt olvastam vmelyik b vitamin hiány is okozhatja meg persze egy millió más ok is. Meg nem is minden hónap egyforma.

2015. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!