Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhet? Rákszűrés után...

Mi történhet? Rákszűrés után tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Autoimmun betegségem miatt Entocort nevű szteroidot (is) szedek. Pènteken voltam rákszűrésen és méhszájseb ecsetelésen egyszerre. Utoljára 25-én jött meg és két napig tartott (mióta szteroidot szedek, lerövidült a menzeszem). A citológia 1-én volt. Aznap iszonyúan fájt utána, olyan görcsölésem volt, mint régen menzesz előtt. Másnap barna pecsételés volt és szürke darabkák voltak benne, de délután felé egyre frissebb, pirosabb lett, és ma reggel már szinte menstruációs jellegű, kénytelen vagyok betétet használni. Szerintetek mi volt a szürke darabkák? Létezik, hogy a rákszűréstől megjött? Nagyon félek. Érdemes orvoshoz mennem? Vasárnap azt sem tudom, hova lehet (Szeged) :( s.o.s

2014. aug. 3. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mi lehetett, de szerintem érdemes elmenni orvoshoz. kórházban kell lennie nőgyógyászati ügyeletnek
2014. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El tudsz menni hétfőn, addig kibírod valahogy
2014. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most milyen?
2014. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elmúlik magától
2014. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért írok, hátha valaki ugyanígy jár majd és hasznos lesz neki. Elmentem az ügyeletre, ahol kiderült, hogy a méhszàjam vérzik. Azonnal vérzést kellett csillapítani és bent tartottak.


A hanyag válaszokat ezúttal nem köszönöm meg. Jó lenne, ha ilyen fontos témában valódi, saját tapasztalatokat osztanátok meg, mert egy megnyugodni vágyó valaki el talál vérezni.

2014. aug. 9. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!