Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülye kérdés, fe az E...

Lehet hülye kérdés, fe az E vitamin szedése miatt lehet hogy nagyon görcsöl a hasam mikor Megjött?

Figyelt kérdés

Nőgyógyász javaslatára kezdtem el szedni. Mikor Megjött első éjszaka inkább hasonlított vajúdáshoz mint menstruációhoz. (szültem már)Alig aludtam annyira görcsöltem, gyógyszer sem igazán használt.

Lehet azért mert vastagabb volt a nyálkahártya a vitamintól?


2015. febr. 28. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem semmi köze a kettőnek egymáshoz. Nekem azért javasolta orvos az E vitamint, mert menstruáció ideje alatt nagyon csomós lett a mellem, és az E-vitamin enyhíti ezeket a tüneteket. A lényeg,h én soha nem vettem észre ilyen mellékhatást (mást sem).
2015. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
E-vitamin könnyebbé teszi a PMSt. :) Vastagabb nyálkahártya sem hiszem, hogy befolyásolná.
2015. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!