Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsöl a lábam vehetek be...

Görcsöl a lábam vehetek be olyan tablettát ami az van ráirva Juta vit Magnézium +B6 vitamin terhesen szedhetem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
terhesen kell szedni magnéziumot!ilyenkor sokkal több magnéziumra van szüksége a szervezetednek.dokid nem mondta?hány hetes vagy?én napi 4-szer 2 Magnerotot szedtem a 34.hétig!nem tudom mennyi Mg van ebbe a készítményben a magnerotban 500 mg van 1 szemben.
2012. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4hét 4 napos
2012. jún. 17. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok.igen vehetsz be magnéziumot.az nem árt.igyál sok folyadékot,lehet az miatt is van a görcs...
2012. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, neked vannak már terhes tüneteid? hány hetesen tudtad meg h terhes vagy?
2012. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sőt, kell is. minimum 3x1-et. amúgy nekem sem mondta az orvos, egy másik kismama mondta 11 hetesen, amikor görcsök miatt kórházba kerültem. előtte vagy 4 orvos látott, ott vagy 7, de ezt senki sem említette, csak no-spat kaptam... :)
2013. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!