Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 pozitív tesztem van, viszont...

2 pozitív tesztem van, viszont vérzek és görcsölök. Ma voltam dokinál a vérvétel azt mondja terhes vagyok viszont az ultrahangon nem látott semmit még terhességre utalót sem! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai terhesség lehet,amit még nem mutat ki az ultrahang.Szerintem sürgősen menj el egy másik orvoshoz!
2008. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak szerintem is menj el sürgősen egy másik orvoshoz, nehogy utána már késő legyen...
2008. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Sajna a másik doki is csak annyit tudott hogy korai terhesség és hogy előfordulhat vérzés, de azért én még pániklok mert nagyon szeretnénk a babucit! Holnap reggel ultrahang remélem ez már hasi lesz.
2008. aug. 24. 18:17
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem meg inkább menj ambulanciára, mert messze van még a reggel! És te is tudod, hogy rosszat is jelenthet a vérzés és görcs!

Szorítok, hogy minden rendben legyen!

2008. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Tudomasom szerint a huvelyi UH-tal jobban es tobbet lehet latni, mint sima hasi UH-gal, legalabbis az en nogyogyaszom ezt mondta, mert engem is UH-ozott tavaly, nem tudta hogy terhesseg vagy ciszta volt-e az a valami es mondta megnez inkabb huvelyivel is, mert azzal jobban latni.


Amugy szerintem vagy mar elveteltel, vagy ez veteles elojele/kezdete, vagy pedig hormonhianyod van es surgossen menj meg ma masik dokihoz, ha kell akkor a nogyogy. ambulanciara a helyi korhazba, vagy az ugyeletre!


Vervetel akkor is kimutatja a HCG-t, ha mar elment a baba a kozelmultban. Mikor az enyem elment, meg hetekkel utana is enyhen pozitiv volt a terhesteszt, tehat verben ennek meg nagyobb lehetett a jelenlete.


Szurkolok hogy csak hormonhiany miatt legyen, de a gorcsoles sajnos nem jo! Megy a pozitiv energia ++++

2008. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ismét köszi de sürgősségin voltam ma szt imre + semmelweis klinikák. Ennyit tudtak!
2008. aug. 24. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor nincs mit tenni, csak varni! Szurkolok, hogy minden rendben legyen a babaval. Majd azert legyszi ird meg nekunk holnap, hogy mit mondtak, en pl. kivancsi vagyok, gondolom masok is.


Erdekes dolog ez a terhesseg alatti "menses" vagy akarmilyen verzes.

2008. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat, de sajna ma reggel elment a babukánk.:( Azt mondják ennek így kellett lenni! Most várunk egy kicsit ztán ráállunk a témára:)

2008. aug. 25. 16:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Te jo Isten! Erre nem szamitottam! Nagyon sajnalom, es kivanom hogy minel hamarabb sikeruljon ujra es hogy minden rendben legyen! Fel a fejjel!
2008. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szió!Nagyon sajnálom én is,az első válaszoló.Várjatok legalább két hónapot,aztán hajrá,sok sikert hozzá!:)
2008. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!